Zaļā tēja paildzina jaunību un novērš zobu bojāšanos

0 komentāri

2. Efektīvāka par fluorīda savienojumiem

2/6

”Zaļā tēja ir bagātīgs, dabas radīts brīnums, un tējas pasaulē tai nav konkurentu! Zaļā tēja spēj cīnīties pret vēzi, pasargāt no sirds slimībām – šīs vielas spējām, šķiet, nav robežu, un sarakstu varētu turpināt, bet ir pāris zinātniski pierādītu faktu, par kuriem būsit dzirdējuši mazāk,” stāsta tējas meistars Andris Purviņš.

Jaunības eliksīrs

Foto: Frans Schouwenburg, Flickr

Foto: Frans Schouwenburg, Flickr

Ja šķiet, ka trūkst iemeslu dzert zaļo tēju, šis būs gana labs arguments! Viena no biežākajām un sāpīgākajām vecuma pazīmēm ir osteoartīts. To, kā izrādās, var samazināt, dzerot zaļo tēju. Pētījumi rāda, ka zaļā tēja ir pārtikas produkts, kurā ir pietiekami daudz antioksidantu, kas varētu palīdzēt cīņā ar novecošanos.

2. Efektīvāka par fluorīda savienojumiem

2/6
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas