Vivjena Vestvuda atgriezusies jaunībā

0 komentāri

Londonā pilnā sparā turpinās gadskārtējā pavasara modes nedēļa. Tajā savu jaunāko kolekciju izrādījusi britu modes leģenda, nepieradinātās modes karaliene Vivjena Vestvuda. Viņa nenogurstoši aicina sabiedrību domāt zaļi.

73 gadus vecā Vivjena Vestvuda joprojām aktīvi strādā. Dizainere, kas iekaroja londoniešu sirdis vēl sešdesmitajos gados, šobrīd savus apģērbus tirgo 15 valstīs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vestvudas jaunās kolekcijas centrālā varone ir meitene, kura mīl dabu. Uz mēles tika sūtītas modeles plandošās kleitās, zīda šortos un labi piegrieztās žaketēs. Tās tika izceltas ar mežģīņu detaļām, ziedu rakstiem un košu apdruku.

Vestvuda stāsta, ka viņas kolekcijas varone ir dzimusi laukos un daudz zina par dabu. Viņa prot vārdos nosaukt kokus. Šī meitene ir saistīta ar pasauli, kurā dzīvo, un neattālinās no tās tikai tāpēc, ka pārcēlusies uz dzīvi Londonā. Māksliniece neslēpj, ka tāda ir bijusi viņa pati, kad 17 gados pārcēlusies ar vecākiem uz dzīvi galvaspilsētā.

Vestvuda, kura ar apģērbu palīdzību vienmēr runājusi ļoti tiešā valodā, ir slavena arī ar saviem politiskajiem uzskatiem. Tagad viņa aicina britus zaļi domāt arī politiski un aktīvi mudina visus maijā gaidāmajās parlamenta vēlēšanās balsot par zaļo partiju.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas