Visdažādākie mājas mīluļi pulcēsies izstādē PetExpo 2015

0 komentāri

2. Satiec suņus, kurus izmanto terapijā ar bērniem!

2/8

Ģimenes ar bērniem un visi, kas mīl dzīvniekus, ir aicināti apskatīt simtiem kaķu, suņu un citus mājdzīvniekus, eksotiskos mīluļus un rāpuļus, kā arī baudīt aizraujošus šovus un atrakcijas.

Skaistākie no skaistākajiem suņiem

Foto: TheGiantVermin, Flickr

Foto: TheGiantVermin, Flickr

Lieli un mazi, garspalvaini un asspalvaini, mājas sargi un mednieki vai vienkārši kompanjoni un labi ģimenes draugi – tik dažādi ir suņi, kurus apmeklētāji varēs vērot PetExpo 2015. Izstādes apmeklētāji divu dienu laikā vienkopus varēs redzēt vairāk nekā trīs tūkstošus suņu, kuri pārstāvēs 210 dažādas šķirnes. Dalībnieku vidū ir Shapendūss un Maljorkas buldogs (Ka De Bo), kas nebūt nav paši eksotiskākie! Ķīpsalā viesosies suņi no Francijas, Gruzijas, Čehijas, Slovākijas… kopumā no 14 dažādām pasaules valstīm. Suņu mīļi varēs ne tikai iepazīties ar Latvijā vēl neredzētu šķirņu suņiem, bet arī vērot apmācību paraugdemonstrējumus, cirka trikus un citas aktivitātes. Turklāt katru dienu izstāde noslēgsies ar krāšņu šovu, kurā noskaidros skaistākos no skaistākajiem suņu šķirņu pārstāvjiem!

2. Satiec suņus, kurus izmanto terapijā ar bērniem!

2/8
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas