Viljamsa bikšturi kļūst par ģimenes strīda iemeslu

0 komentāri

Pusgadu pēc Holivudas aktiera Robina Viljamsa nāves sākusies cīņa par komiķa atstāto mantojumu. Atraitne un abi bērni nespēj sadalīt ne tikai mājas, automašīnas un jahtas, bet pat velosipēdus, drēbes, bikšturus, komiksus un fotogrāfijas.

Komiķa trešā sieva Sūzena Šneidere, kura ar Viljamsu apprecējās 2011. gadā, tiesā iesniegusi prasību, apgalvojot, ka neilgi pēc viņa vīra pašnāvības 2014. gada augustā no mājas pazudušas vairākas vērtīgas lietas. Savukārt aktiera atvases apgalvo pretējo – dārglietas un pulksteņu kolekciju, kam jāpāriet bērnu īpašumā, Sūzena paņēmusi pati, raksta amerikāņu tabloīdi.

Holivudas zvaigznes testamentā norādīts, ka viņa īpašumi, tostarp ietaupījumi 50 milj. ASV dolāru apjomā, paliek bērniem – 31 gadu vecajam Zekerijam, kurš dzimis aktiera pirmajā laulībā, meitai Zeldai (25) un dēlam Koudijam (23) no aktiera otrās laulības. Aktiera atvases par Sūzenas rīcību esot sašutuši. Viņai, pēc laulības līgumā noteiktā, pienākas vien uzturlīdzekļi, kuru apjoms pagaidām publiski netiek pausts. Turklāt Sūzenas īpašumā palikusi arī pāra mājas, kuras uzturēšanai viņa no mantojuma pieprasījusi papildu līdzekļus. Viljamsa atvašu advokāti šo prasību nodēvējuši par alkatību.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas