VEF Kultūras pils svin 55 gadu jubileju

0 komentāri
VEF Kultūras pils svin 55 gadu jubileju
Publicitātes foto

Svētdien, 1. martā, VEF Kultūras pils 55. gadu jubilejā aicina uz Dziesmu un deju dienu Sirds pieturvietas, informē Rīgas Domē.

Jubilejas pasākumu programma sāksies plkst. 11.00, kad ikviens interesents gaidīts koncertā No bērnības līdz jaunībai, kurā uzstāsies ansamblis Rīgas pantomīma, deju grupa Ritms, kolektīvi – Jaunība, Momo, Poppy, Zvirbulēni, Staccato, TDA Zelta sietiņš.

Plkst. 13.00 uzstāsies Kultūras pils ansambļi, kuri svin savas jubilejas, tas ir vijolnieku ansamblis Kantilēna, kas atzīmē 50. gadskārtu un vokāli instrumentālais ansamblis, kam šogad 40. dzimšanas diena. Līdz ar tiem koncertā Sveicam jubilārus! muzicēs arī latgaliešu sadzīves ansamblis Olūteņš un VEF vīru vokālais ansamblis.

Plkst. 15.00 koncertā Mums dziesmiņu nepietrūka gaidīti koru mūzikas cienītāji, lai klausītos koru Atvasara, Daugavas vanadzes, Dzīne, Fēnikss, Teika, Senrīga, Vefieši sniegumu.

Plkst. 16.00 koncertā Kopā draudzīgā saimē piedalīsies sieviešu koris ”Dzintars, dziesmu un deju ansamblis Kriviči, koris Perezvoni, krievu tautas instrumentu orķestris Sadko , bet ap plkst. 17.00 koncertā Jauns vai vecs, visi lec! skatītājus priecēs deju kolektīvi: Bramaņi, Dardedze, Daugava, Gatve, Gatve – otrā iespēja, Rotaļa, Mana Rotaļa, Ritms, Rotaļa XO, Sendancis, Videnieki un Zalktis.

Jubilejas pasākumu apmeklētājiem būs iespēja darboties arī radošajās darbnīcās, kuras no plkst. 12.30 piedāvās studijas Māra, Saule, Varavīksne un Doma. Šajā laikā ikvienam būs iespēja iesaistīties arī rotaļās kopā ar Folkloras kopu Rija.

Šajā dienā VEF Kultūras pilī būs apskatāma keramikas un gleznu izstāde Ceļamaizei – radītprieks!, kurā savus darbus eksponējuši Tautas Lietišķās mākslas studiju Māra, Saule un Tautas Tēlotājmākslas studijas Varavīksne dalībnieki. Būs skatāma arī dzimšanas dienai veltītā fotoizstāde VEF Kultūras pils. Retrospekcija, kurā ar saviem darbiem piedalās foto klubs Rīga un Tautas mākslas fotostudija RVR.

Svētku reizē apmeklētāji no plkst. 12.00 līdz 18.00 gaidīti arī VEF vēstures muzeja ekspozīcijā, kurā apskatāmi unikāli bijušās rūpnīcas ražojumi, tajā skaitā dažādi radio aparātu modeļi, telefoni, fotoaparāti utml.

Ieeja visos jubilejas dienas pasākumos ir bez maksas.

VEF Kultūras pils kā kultūras centrs darbību uzsāka 1960. gada 1. martā un ir lielākā Latvijas kultūras iestāde ar vairāk nekā pussimts mākslinieciskajiem kolektīviem, studijām un interešu klubiem, kuros darbojas ap 3000 cilvēku – gan pirmsskolas vecuma bērni, gan pusaudži un jaunieši, gan vidējās un vecākās paaudzes rīdzinieki.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas