Uz pašmāju skatuves jauns censonis – Jurītis

1 komentārs

Ar dziesmu Man piedzims bērns sevi piesaka izpildītājs Jurītis. Mūziķa debijas dziesmai tapis arī video.

Kā jaunā izpildītāja ārienē, tā arī mūzikā jaušami iespaidi no pašmāju un ārzemju mūzikas zvaigznēm. Kamēr dziesmā klausāmas ietekmes no pēdējo gadu superzvaigznes Dona hita Tev piedzims bērns, jaunā dziedātāja sasuka un ūsas šķietami aizgūtas no britu dziedoņa King Charles.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

1 komentārs

TOP komentāri

  • Toms
    0

    Toms

    Hahha, jauks piedūriens!

    08.02.2015 23:51

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas