Ušakovs dēlu nosauc par Tomu

1 komentārs

Nils Ušakovs un Iveta Strautiņa-Ušakova ir vienojušies par jaundzimušā bērniņa vārdu – Toms Ušakovs!

”Toms Ušakovs. Vārdu akceptējusi gan latviešu, gan krievu vecmāmiņa :) Un liels paldies Rīgas Dzemdību nama kolektīvam,” savā Twitter kontā rakta Rīgas mērs, pievienojot bildi, kur abi jaunie vecāki ar savu pirmdzimto izskatās acīmredzami laimīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sekojot labākajām ezotērikas tradīcijām, Skaties.lv noskaidroja, kāda ir vārda Toms nozīme jeb kādas rakstura īpašības varētu sagaidīt jaunie vecāki un Toma apkārtējie cilvēki. Tad nu lūk – Toms ir izsmalcināts, noslēpumains un korekts. Novērotāja pozīciju uzskata par pašu izdevīgāko. Zina savu ietekmi un tāpēc nesteidzas. Uz visiem skatās no malas. Toms ir ļoti draudzīgs, atvērts un pozitīvs. Labi saprotas ar visiem. Ar labu sirdi, nesavtīgs. Nekad nav skops. Sportisks un aktīvs cilvēks. Piemīt laba humora izjūta, patīk jokot. Bieži ir vieglprātīgs, nenopietns. Patīk izklaides ar alkoholu.

1 komentārs

TOP komentāri

  • saule
    +1

    saule

    Apsveicu!!!!

    20.03.2015 11:07

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas