Viņas melo labāk zvaigzne Andris Bulis filmēsies krievu seriālā

0 komentāri
Viņas melo labāk zvaigzne Andris Bulis filmēsies krievu seriālā
Publicitātes foto

Bijušo pulkvežu nemēdz būt. Oļegs Stepanovičs to zina droši. Un, aizgājis pensijā, negrasās sēdēt pie televizora. Viņam “palīdz” mazdēls Andrejs. Jaunais diplomāts mīlestības dēļ nokļūst sarežģītā situācijā, taču palīgā nāk vectēvs! Armēnijas un Krievijas romantiskajā komēdijseriālā Vectēvs 005 piedalās Sergejs Šakurovs, Vahtangs Kikabidze, Oļesja Sudzilovska, Dmitrijs Marjanovs, Irina Lobačova un… mūsu Andris Bulis.

Buļa tēlam – mīlestības pinekļi

Seriāls ir par krievu puiša un armēņu studentes mīlestību. “Samērā viegls un patīkams stāsts par to, kā bijušais “izlūkdienesta ģēnijs” palīdz mīļotajam mazdēlam, kurš iekūlies mīlestības pinekļos, atšķetināt šo samezglojušos kamolu. Skaidrs, ka palīdz viņš ar sev zināmām un tuvām metodēm,” stāsta Sergejs Šakurovs. Viņa mazdēlu tēlo latviešu aktieris Andris Bulis, kuru Krievijā jau iedēvējuši par “jauno Ivaru Kalniņu”. “Neparasti patīkams puisis, ļoti labs teātra aktieris. Jauns, skaists, apdāvināts – tagad tādu ir maz. Šis puisis ir mana cerība, viņam ļoti ticu,” skaidro Šakurovs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Filmēties man piedāvāja viens no producentiem. Uz atlasi aizlidoju, kad lomas atveidotājs jau par 90% bija atrasts, taču maza iespēja vēl bija, un es to izmantoju. Vēlāk režisors sacīja, ka proves bijušas briesmīgas, taču kaut kas viņam manī ļoti iepaticies,” piebilst Andris Bulis.

FOTO

Bija interesanti, bet ne viegli!

Filmēšana notika Krievijā un Armēnijā. Seriālā piedalās daudz pazīstamu aktieru. “Strādāt kopā ar citiem aktieriem bija super. Ļoti palīdzēja Šakurovs, izcils aktieris, kuru iepazinu tuvāk arī kā cilvēku,” atzīmē Andris Bulis. Grūtāk bija ar tekstu. “Teksts bija jāmācās ļoti precīzi, un tas nemaz nebija viegli, turklāt daudz kas tika mainīts uz vietas.”

Seriāla producents Armēns Medvedevs atzīmē, ka, noskatoties šo darbu, atdzimst vēlme pēc labā. “Man šķiet, ka izdevās viss, jo ne velti filmējām arī turpinājumu – vēl sešas sērijas,” piebilst Andris Bulis. Starp citu, turpinājumu filmēja jau Rīgā.

Vectēvs 005: sākot ar 5. oktobri no pirmdienas līdz piektdienai plkst. 19.50 TV5.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas