TVPlay – jauns raidījums par aktuālo un interesanto internetā

0 komentāri

No šīs svētdienas, 19. oktobra, lielākajā Latvijas video portālā TVPlay būs skatāms jauns un interesants jauniešu raidījums Atrasts internetā. Tā veidotājs un vadītājs Uģis Polis turpmāk ik svētdienas vakaru raidījumā Atrasts Internetā pozitīvā gaisotnē apskatīs pēdējā laika aktuālākās internetā apspriestās tēmas.

Internets ir fantastisks informācijas avots, bet, tā kā informācijas ir tik daudz un jauns saturs rodas ik sekundi, tam visam nav iespējams izsekot līdzi. Atrasts Internetā ideja ir jauniešiem atvieglot svarīgākās un aktuālākās informācijas ieguves procesu, ne tikai vien 10 minūšu laikā izklāstot nedēļas aktualitātes, bet, kas svarīgi, darīt to jauniešiem saistošā veidā un par viņiem tuvām tēmām. Atrasts internetā parādīs aktualitātes pasaulē caur interneta prizmu, kur starp nopietniem notikumiem un tēmām būs arī aktuālākie un smieklīgākie dzīvnieku video, jaunākie interneta trendi un joki.

Atrasts internetā veidotājs un vadītājs Uģis Polis: ”Atrasts Internetā uzskatu par lielu vērtību jauniešiem, jo zinu, ka nereti internetā tiek pavadīts daudz laika tāpēc, ka ir nevēlēšanās kaut ko nokavēt, kaut ko palaist garām un nebūt lietas kursā par aktuālāko un stilīgāko, ko varbūt zinās visi pārējie. Atrasts Internetā dod iespēju tam patērēt tikai 10 minūtes, papildus tam tikt izklaidētam, kamēr pārējo laiku var veltīt svarīgākām lietām.”

Atrasts Internetā veidotājs U. Polis ir Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes absolvents. Viņš veidojis un producējis pirmo studentu interneta raidījumu Kivi TV. Tāpat U. Polis ir veidojis savu interneta blogu Pirmareize.lv, kas interneta vidē izpelnījās lielu uzmanību. Savukārt pēdējais no projektiem, pie kura U. Polis strādāja, ir TV3 raidījums Valstī viss ir kārtībā, ko viņš ir atzinis par pašizaugsmi, lielu pieredzi un iespēju mācīties no komandas biedriem, profesionāļiem Zuargusa, Baibas Sipenieces-Gavares, Valtera Krauzes un Jāņa Skuteļa.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas