TV6 izrādīs uz patiesiem notikumiem balstītu seriālu Greislenda

0 komentāri

TV6 no 27. jūnija piedāvā jaunu un oriģinālu ASV krimināldrāmu Greislenda (Graceland) par slepenajiem aģentiem, kuri apvieno spēkus pret augstas klases noziedzību.

Kā tapa seriāls Greislenda?

ASV valdība dažādās Kalifornijas štata pilsētās uztur slepenas mītnes, kas kalpo kā bāzes dažādām slepenām valdības organizācijām, piemēram, Narkotiku apkarošanas aģentūrai, Federālajam izmeklēšanas birojam jeb FIB, kā arī ASV muitai. Balstoties patiesos notikumos un intervējot slepenos aģentus, scenārists un producents Džefs Īstins (Jeff Eastin) ir apkopojis interesantus faktus, ko vēlāk izmantojis seriāla Greislenda scenārija radīšanā. Jāatzīmē, ka šobrīd Greislendu visā pasaulē ir iecienījuši vairāki miljoni skatītāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Notikumu attīstība

Seriāla Greislenda galvenais varonis ir Maiks Varens (Mike Warren). Maiks ir nepieredzējis, bet gudrs FIB aģents. Viņš tikko pabeidzis apmācības FIB akadēmijā, kas atrodas ASV Virdžīnijas štatā Kvantiko (Quantico) pilsētā. Maiks izceļas ar dedzīgu vēlmi sevi pierādīt – viņš tiek nosūtīts uz slepeno aģentu mītni Greislendu, lai strādātu ASV valdības labā. Maiks satiek pieredzējušu FIB aģentu Paulu Brigsu (Paul Briggs), kurš kļūst par viņa skolotāju. Paulam ir skumja pagātne, viņš kādreiz dzīvojis slepenā mītnē Īpašums (The Estate). Kamēr Pauls bija ārpus mītnes, Īpašums nodega un bojā gāja visi aģenti, tostarp viņa mīļotā meitene Lisa. Pauls tika turēts aizdomās par ugunsgrēka izcelšanu, kaut gan bija bez vainas. Kad beidzās izmeklēšana, Pauls pats sāka meklēt ceļu uz atriebību. Pirmo reizi Maikam kopā ar Paulu būs jāsastopas ar kriminālās pasaules skarbo realitāti un slepenā aģenta dzīvi, kuru no kriminālās pasaules šķir ļoti smalka robeža. Skatītājus sagaida galvu reibinoša spriedze un vesels noslēpumu tīkls, kas tiks pa druskai atšķetināsies katrā sērijā.

Greislendas aktieri

Seriālā Maika lomu spēlē aktieris un dziedātājs Ārons Tveits (Aaron Tveit), kurš seriālā dzimis Ņujorkā. Viņš ir piedalījies slavenajā mūziklā Nožēlojamie (Les Miserables) ar Annu Hataveju (Anne Hathawey) galvenajā lomā, kā arī spēlējis filmā Sauciens (Howl) ar Džeimsu Franko (James Franko). Otra galvenā loma seriālā Greislanda pieder aktierim Danielam Sunjatam (Daniel Sunjata). Daniels seriālā attēlo pieredzējuša FIB aģenta Paula Brigsa (Paul Briggs) lomu. Aktieris Daniels Sunjats ir piedalījies tādās zināmās filmās kā Tumšais bruņinieks atgriežas (The Dark Knight Rises) un Sātans Pradas brunčos (The Devil Wears Prada).

Skatieties seriālu Greislenda 1. sezonu no 27. jūnija sestdienās plkst. 22.05 kanālā TV6!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas