TV3 piedāvā jaunu seriālu Neesi ienaidnieks par ārstu ar alter ego

0 komentāri

Neiroķirurģija ir atzīta par vienu no bīstamākajām specialitātēm, jo galvas operācijas var izglābt pacienta dzīvību, padarīt viņu par invalīdu, izraisīt komu vai pat cilvēka nāvi. Neesi ienaidnieks parādīs ķirurgu saspringto un atbildīgo darbu Neatkarīgajā Memoriālajā slimnīcā. Taču ne tikai pacienti saskaras ar problēmām. Arī slimnīcas vadītājam Džeisonam Kolam ir smadzeņu darbības traucējumi, un viņam katru dienu nākas cīnīties ar savu ļauno alter ego. Uzziniet, cik dažādi var būt smadzeņu bojājumi un, kā tos izārstēt, jaunajā seriālā Neesi ienaidnieks no 24. marta otrdienās plkst. 23.05 kanālā TV3!

Dubultpersonība

Neatkarīgās Memoriālās slimnīcas vadītājs, dakteris Džeisons Kols, ir veiksmīgs neiroķirurgs. Taču viņam ir arī kāds dziļš, tumšs noslēpums. Kādu rītu, kad Džeisons pamostas viesnīcā blakus puskailai sievietei, kuru nekad nav redzējis, viņš saprot, ka atkal mostas viņa alter ego. Katru vakaru konkrētā laikā – 20.25, kaut kas viņā mainās un padara viņu gandrīz nepazīstamu. Džeisons kļūst par bīstamu un viltīgu personu, kurš sevi sauc par Īanu Praisu. Dakteris jau gadiem šo personu nomāc, injicējot sevī spēcīgus eksperimentālus medikamentus. Bet tagad viņa ķermenis ir kļuvis imūns pret serumu, atkal atbrīvojot savu otro dabu – Īanu Praisu. Bijis tik ilgi apspiests, viņš ir gatavs atriebties, cenšoties radīt haosu ne tikai Džeisona dzīvē. Visi ir pakļauti riskam – pacienti, draugi, kolēģi, sieviete, kuru viņš mīl, un apdraudēta pat viņa paša dzīvība. Sekojiet līdz – vai daktera abas personības spēs atrast kādu kopsaucēju, vai arī viena otru pazudinās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Seriāla varoņi

Neesi ienaidnieks producents un scenārija autors ir Deivids Šulners (David Schulner), kura pazīstamākais projekts ir seriāls Bīstamās mājsaimnieces (Desperate Housewives). Neesi ienaidnieks galveno varoni, dakteri Džeisonu Kolu atveido Stīvens Paskāls (Steven Pasquale). S.Paskāls iepriekš ir iejuties galvenajā lomā seriālā Izglāb mani! (Rescue me) un piedalījies asa sižeta šausmu trillerī Svešie pret plēsoņu 2 (Aliens vs. Predator 2).

Vēl gaidāmajā TV3 seriālā Neesi ienaidnieks būs sastopams ārsts Kenets Džordans, kura lomā iejūtas Maikls Espers (Michael Esper). Aktieris plašāk pazīstams kļuva pēc filmēšanās filmās Skaistais prāts (A Beautiful Mind), Francezs Ha (Frances Ha) un Piliens (The Drop). Ārstu komandā ir arī divas daiļā dzimuma ārstes – Lena Solisa un Vanesa Jonga, kuru ādā iejūtas Alana de la Garza (Alana De La Garza) un Filīcija Rašada (Phylicia Rashad). Seriālā darbosies arī Džeisona bijusī sieva un bērnu māte Ruta Gedminta, kuru atveidos aktrise Olīvija Flina (Olivia Flynn). Viens no viņas augstākajiem sniegumiem ir loma filmā Pazudušais Samārietis (The Lost Samaritan).

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas