TV šovs Dzīvās lelles: ādas un zobu balināšana, lūpu palielināšana. Vai tu savam bērnam to spētu nodarīt?

0 komentāri

Kura gan meitene negribētu, lai par viņu saka, ka ir skaista kā lelle? Klāt ir šova Dzīvās lelles jaunā sezona. Šovs par mazu meiteņu piedalīšanos skaistumkonkursos un cīņu par skaistuma princeses kroni. Lai arī šovs ne tikai Amerikā, bet arī Eiropā izraisījis plašas, pretrunīgas  diskusijas, tam ar aizrautību seko ļoti daudz skatītāju un atbalstītāju. 

Šovam mazās meitenes piesaka viņu mammas. Lai bērnu atzītu par visskaistāko, mazās meitenes tiek pakļautas bērnam ne visai piemērotiem pārbaudījumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Konkurence ir milzīga, tādēļ cīņā par galveno balvu ar skaistu kleitu un graciozām kustībām vien ir par maz. Bērniem tiek likta bieza grima kārta, frizūras tiek veidotas kā pieaugušām dāmām…

Tomēr mammas iet vēl tālāk, un meitenēm tiek palielinātas lūpas un balināti zobi. Mākslīgais iedegums un depilācija arī ir ierasta lieta, lai tiktu pie uzvaras. Ceļā uz mērķi  meitenes pavada asaras un  smags darbs. Turklāt pašas dalībnieces nemaz nevēlas piedalīties šovā, bet māmiņas uzstāj….

Ādas balināšana, polsterējumi un citi pārbaudījumi, lai sasniegtu mērķi, jau šodien raidījumā Dzīvās lelles Kanālā 2 plkst. 17.00.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas