Svētdienās Kanālā 2 izrādīs franču filmas

0 komentāri

Aprīlī svētdienu pēcpusdienās Kanāls 2 piedāvās noskatīties filmas Sirdsāķītis, Franču skūpsts un Saldie meli.

12. aprīlis, 16:50 Sirdsāķītis

Alekss (Romēns Djurī) ir pievilcīgs vīrietis un rūdīts siržu lauzējs, kas ar to pelna naudu. Puiši, kas vēlas pārtraukt attiecības ar sievām vai draudzenēm, bet kuriem pietrūkst drosmes to izdarīt, noalgo Aleksu, lai viņš sāk aplidot viņu otrās puses un lai tādējādi tiek izjauktas viņu līdzšinējās attiecības. Aleksam viegli izdodas savaldzināt sievietes, līdz brīdim, kas viņam tiek uzticēts īpaši sarežģīts uzdevums. Žuljeta (Vanesa Paradī) un Džonatans (Endrjū Linkolns) ir skaisti, bagāti un viens otrā iemīlējušies, taču ir kāds trešais, kas vēlas izjaukt viņu kāzas un noalgo Aleksu par Žuljetas miesassargu, viņai ierodoties Monako dažas dienas pirms laulībām. Tomēr visi Aleksa centieni viņu savaldzināt cieš neveiksmi. Situācija kļūst pat vēl ļaunāka, kad Alekss saprot, ka pats sāk iemīlēties Žuljetā. Vai viņam tomēr izdosies izpildīt šo sarežģīto uzdevumu?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Oriģinālais nosaukums: L”arnacoeur
Kategorija: Filmas
Valsts: Francija
Gads: 2010
Režisors: Paskāls Šomēls
Lomās: Romēns Djurī, Vanesa Paradī, Žilī Ferjē, Fransuā Damjens, Endrjū Linkolns u.c.

19. aprīlis, 16:50 Franču skūpsts

Keitu un Čārliju sagaida perfekti saplānota dzīve – mājas pirkšana, precības, bērni, darbs. Tikai Keitas bailes no lidošanas attur viņu no došanās līdzi līgavainim uz Parīzi darba darīšanās. Kā jau pasaules romantiskākajā pilsētā pieklājas, Čārliju savaldzina skaistā Džuljeta. Viņš airaujas ar skaisto parīzieti un atsauc kāzas, taču Keita nedomā ar to samierināties. Viņa pārvar savas bailes un dodas pāri okeānam atgūt mīļoto. Lidmašīnā viņas vieta ir tieši blakus sīkam franču zaglēnam Lukam, kurš Keitas somā paslēpj zaglu kaklarotu, lai dabūtu to cauri muitai. Keitas soma tiek nozagta, un viņa ar Luku tiek sasaistīta uz ilgāku laiku nekā abi to iepriekš bija ieplānojuši. Uz daudz ilgāku…

Oriģinālais nosaukums: French Kiss
Kategorija: Filmas
Valsts: Amerikas Savienotās Valstis
Gads: 1995
Režisors: Lourenss Kasdans
Lomās: Mega Raiana, Kevins Klains, Timotijs Hutons u.c.

26. aprīlis, 16:50 Saldie meli

Skaistumkopšanas salona īpašniecei Emīljai ir slepens pielūdzējs. Atklāti pastāstīt par savām jūtām Žans nespēj, tāpēc uzraksta anonīmu vēstuli. Un satriekts kļūst par liecinieku tam, kā Emīlija tikko izlasītu vēstuli iemet miskastē! Viņai tagad neesot laika mīlestībai! Un tomēr šī vēstule vēl izrādīsies liktenīga – Emīlija par to atcerēsies, kad satiks savu māti. Madija ir pavisam zaudējusi dzīvesprieku, tik ļoti viņai šobrīd noderētu kas tāds kā slepens apjūsmotājs! Tāpēc Emīlija pašai adresēto vēstuli rūpīgi pārraksta un nosūta Madijai…

Oriģinālais nosaukums: Beautiful Lies
Kategorija: Filmas
Valsts: Francija
Gads: 2010
Režisors: Pjērs Salvadori
Lomās: Odrija Totū, Natālija Beja, Sami Buažila u.c.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas