SuperBingo februārī laimēti trīs ceļojumi un automašīna

0 komentāri
SuperBingo februārī laimēti trīs ceļojumi un automašīna
Publicitātes foto

Februāris SuperBingo izložu šovā aizritējis Āzijas spēles noskaņās. Tās ietvaros laimēti trīs ceļojumi uz eksotiskajām Āzijas valstīm, informē VAS Latvijas Loto pārstāve Katrīna Bērziņa.

1. februārī šovā SuperBingo Andis Puriņš laimēja ceļojumu uz Singapūru un Bintan salu 5000 eiro vērtībā, turklāt uz Anda atvērtā spēles lauka bija automašīnas simbols, kas nozīmē, ka papildus ceļojuma laimestam viņam bija iespēja pievienoties spēles finālistu pulkam un pretendēt uz galveno laimestu – Toyota Land Cruiser. 8. februāra SuperBingo Aigars Kozurs laimēja ceļojumu uz Taizemi 5000 eiro vērtībā, 22. februāra SuperBingo Antra Ārgale laimēja ceļojumu uz Singapūru un Bintan salu 5000 eiro vērtībā. Turklāt katrs no veiksminiekiem saņēma arī 1000 eiro naudas laimestu, ko tērēt ceļojuma laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

15. februāra Āzijas spēlē Santa Kalniņa no Priekuļu novada laimēja 3000 eiro, un arī viņai uz atvērtā spēles lauka atradās auto simbols, kas deva iespēju piedalīties Fināla izlozē.

Šajā pašā SuperBingo izlozē Limbažu novada iedzīvotāja Maija Plūme no auditorijas spēlētāju vidus tika izlozēta piedalīties Mazā laimes rata spēlē. To Maija veiksmīgi pabeidz kā uzvarētāja, turklāt izvēlējās riskēt un atteicās no 700 eiro laimesta, tā vietā izvēloties vietu Finālā. Jaunajai sievietei veicās arī tajā, līdz ar to viņa saņēma iespēju griezt Lielo laimes ratu un laimēja automašīnu Ford Focus. Nu jau automašīna ir veiksmīgi nonākusi pie tās jaunās īpašnieces.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas