SuperBingo februārī laimēti trīs ceļojumi un automašīna

0 komentāri

Februāris SuperBingo izložu šovā aizritējis Āzijas spēles noskaņās. Tās ietvaros laimēti trīs ceļojumi uz eksotiskajām Āzijas valstīm, informē VAS Latvijas Loto pārstāve Katrīna Bērziņa.

1. februārī šovā SuperBingo Andis Puriņš laimēja ceļojumu uz Singapūru un Bintan salu 5000 eiro vērtībā, turklāt uz Anda atvērtā spēles lauka bija automašīnas simbols, kas nozīmē, ka papildus ceļojuma laimestam viņam bija iespēja pievienoties spēles finālistu pulkam un pretendēt uz galveno laimestu – Toyota Land Cruiser. 8. februāra SuperBingo Aigars Kozurs laimēja ceļojumu uz Taizemi 5000 eiro vērtībā, 22. februāra SuperBingo Antra Ārgale laimēja ceļojumu uz Singapūru un Bintan salu 5000 eiro vērtībā. Turklāt katrs no veiksminiekiem saņēma arī 1000 eiro naudas laimestu, ko tērēt ceļojuma laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

15. februāra Āzijas spēlē Santa Kalniņa no Priekuļu novada laimēja 3000 eiro, un arī viņai uz atvērtā spēles lauka atradās auto simbols, kas deva iespēju piedalīties Fināla izlozē.

Šajā pašā SuperBingo izlozē Limbažu novada iedzīvotāja Maija Plūme no auditorijas spēlētāju vidus tika izlozēta piedalīties Mazā laimes rata spēlē. To Maija veiksmīgi pabeidz kā uzvarētāja, turklāt izvēlējās riskēt un atteicās no 700 eiro laimesta, tā vietā izvēloties vietu Finālā. Jaunajai sievietei veicās arī tajā, līdz ar to viņa saņēma iespēju griezt Lielo laimes ratu un laimēja automašīnu Ford Focus. Nu jau automašīna ir veiksmīgi nonākusi pie tās jaunās īpašnieces.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas