Šova Sievu maiņa varones pārstāv dažādus sociālos slāņus

0 komentāri

No 13. aprīļa no pirmdienas līdz ceturtdienai Kanālā 2 tiks demonstrēta šova Sievu maiņa (Wife swap) 5. sezona (2013).

Vai esat kādreiz savu dārzu salīdzinājuši ar kaimiņu – zālīte bijusi nopļautāka kā jums? Ja ne jūs, tad jūsu sieva noteikti! Jaunais šovs ikreiz atklās divas ģimenes, kas parasti būs no dažādām sociālajām grupām, ar dažādu dzīvesveidu. Galvenajā lomā, protams, būs sievas! Cik dažādi var būt viņu dzīvesveidi? Tas tiks noskaidrots eksperimentā. Taču, nesteidzoties notikumiem pa priekšu, atklāsim noteikumus – divas sievas no pilnīgi dažādām ģimenēm samainīsies uz divām nedēļām. Vienu nedēļu notiks dzīvošana kopā ar jauno ģimeni, bet otrajā nedēļā ģimenei jāizdzīvo ar sievas izvēlēto dzīvesveidu. Pēc divām nedēļām notiek atkalredzēšanās, un sievas kopā ar saviem vīriem diskutē par to, kā jutās visu šo laiku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par notikumiem: tvguide.com/shows/wife-swap-191895/episodes/season-5 
Par sezonu: tvseriesfinale.com/tv-show/wife-swap

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas