Sieviešu dienā – piecas filmas ar šarmantiem aktieriem!

0 komentāri

2. Mērķis vai sieviete?

2/5

Mīl visas pēc kārtas!

Emocionālā un kaismīgā filma Siržulauzējs (Playing For Keeps) ir par pievilcīgu vīrieti Džordžu, kuram patīk dāvāt uzmanību visām sievietēm pēc kārtas. Kad viņa sievas pacietības mērs ir pilns, viņi šķiras, un lai aizmirstos, siržu lauzējs pievēršas karjerai un seksīgām meitenēm. Taču, kad karjera piepeši apraujas un ar meitenēm neiet tā, kā gribētos, Džordžs ir spiests tikt skaidrībā, ko vēlas, un jaunā skatījumā pārvērtēt izpostīto ģimeni. Džordža lomu atveido Gerards Batlers (Gerard Butler), un viņš šajā filmā tiksies ar tādam skaistulēm kā Ketrīna Zeta Džonsa (Catherine Zeta-Jones), Uma Tūrmane (Uma Thurman) un Džesika Bīla (Jessica Biel). Skatieties, kā un vai Džordžam izdosies pielikt punktu afērām un sākt jaunu dzīvi 8.martā jau 11:30!

2. Mērķis vai sieviete?

2/5
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas