Sestdienas vakaru pavadi kopā ar multfilmu Madagaskara

0 komentāri

Marta sestdienas pavadi jautrā gaisotnē kopā ar visu ģimeni animācijas filmu pavadībā kanālā TV3. Šovakar skaties, kā Ņujorkas Centrālparka zoodārza iemītnieki izdzīvos savvaļā.

Lauva Alekss ir Ņujorkas Centrālparka zoodārza karalis. Arī viņa labākie draugi zebra Mārtijs, žirafe Melmens un nīlzirgu meitene Glorija visu dzīvi šajā idilliskajā nebrīvē saņēmuši zoodārza apmeklētāju apbrīnu. Taču Mārtijs klusībā kaļ plānus par bēgšanu, un ar dažu apbrīnojami uzņēmīgu pingvīnu palīdzību viņam izdodas izrauties pasaulē, ko viņš sen sapņojis iepazīt. Alekss, Melmens un Glorija viņam seko, taču tiek notverti un nosūtīti uz Āfriku. Kad pingvīni sabotē kuģa komandu, Alekss, Mārtijs, Melmens un Glorija attopas izskaloti eksotiskās Madagaskaras krastā. Nu četriem ņujorkiešiem nākas izdzīvot savvaļā, un tas ir sasodīti grūti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas