Septiņi psihopāti un citas filmas ceturtdienu vakaros TV6

0 komentāri

Jūlijā TV6 ceturtdienu vakaros aicina noskatīties filmas Načo, Ekstrakts un Septiņi psihopāti.

2. jūlijā plkst. 22.00 Načo

Načo ir bārenis, uzaudzis klosterī, kur tagad strādā par pavāru un ēdina tādus pašus bāreņus, kāds savulaik bijis. Kad klosterī ierodas skaistā māsa Enkarnasjona, Načo saprot, ka vienīgā iespēja iegūt viņas uzmanību ir piedalīties reslinga turnīrā. Turklāt, ja Načo iegūs galveno balvu, viņš spēs arī izglābt klosteri no izputēšanas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Oriģinālais nosaukums: Nacho Libre
Gads: 2006
Režisors: Džareds Hess
Lomās: Džeks Bleks, Ana de la Reguera, Hektors Himeness u.c.

9. jūlijā plkst. 22.00 Ekstrakts

Džoels grasās pārdot savu ziedu ekstraktu rūpnīcu un doties pelnītā pensijā, bet negadījums darbavietā izraisa virkni nelaimju, apdraudot gan viņa uzņēmējdarbību, gan personisko dzīvi.

Oriģinālais nosaukums: Extract
Gads: 2009
Režisors: Maiks Džadžs
Lomās: Džeisons Beitmens (Džoels), Maila Kunisa (Sindija), Kristena Vīga (Sjūzija), Bens Afleks (Dīns), Dž. K. Simonss (Braiens) u.c.

23. jūlijā plkst. 22.00 Septiņi psihopāti

Scenāristam Mārtijam radusies ideja jaunam un aizraujošam scenārijam ar nosaukumu Septiņi psihopāti. Diemžēl viņš pārsvarā jūtas likti pēc iepriekšējās dienas dzeršanas, tāpēc darbs īpaši neiet uz priekšu. Mārtija labākais draugs Billijs – neveiksmīgs aktieris, naudu iztikai pelna, nolaupot suņus kopā ar savu paziņu Hansu. Kad Mārtijam sāk šķist, ka visas radošās idejas ir izsīkušas, Billijs pie viņa ierodas ar apburošu suni, kuru tikko nozadzis bīstamam gangsterim. Draugi kopā dodas uz tuksnesi, kur Mārtijs no jauna atrod iedvesmu savam darbam.

Oriģinālais nosaukums: Seven Psychopaths
Gads: 2012
Režisors: Martin McDonagh
Lomās: Vudijs Harelsons (Čārlijs), Sems Rokvels (Billijs), Kolins Farels (Mārtijs), Ebija Korniša (Kaja), Kristofers Volkens (Hanss) u.c.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas