Šausmenīte 5 un citas TV pirmizrādes TV6 maijā

0 komentāri

Maijā kanālā TV6 televīzijas pirmizrādes piedzīvos filmas Apmāns, Nāvei pa pēdām un Šausmenīte 5.

15. maijs, 22:05  Apmāns

Kādu reportieri, kura kļuvusi par atraitni, federālais aģents informē, ka viņas vīrs ir ticis nogalināts. Reportiere, uzzinot šos jaunumus, apvienojas ar aģentu, lai atklātu patiesību šajā maldu tīklā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Oriģinālais nosaukumus: Absolute Deception
Gads: 2013
Režisors: Brian Trenchard-Smith
Lomās: Jeffrey Schenck, Peter Sullivan

25. maijs, 22:05 Nāvei pa pēdām

Žans Klods van Damme tēlo franču izcelsmes gangsteri un kluba īpašnieku, kas dzīvo Losandželosā kopā ar sievu un mazo dēlēnu. Kad viņa sieva, kas strādā par sociālo darbinieci, uzņemas aprūpi par ķīniešu meiteni, kas atrasta nelegālo imigrantu laivā, viņu nošauj meitenes tēvs, nežēlīgs noziedzīga grupējuma līderis. Par Dammes vienīgo mērķi kļūst atriebšanās cilvēkam, kas vainojams viņa sievas nāvē.

Oriģinālais nosaukums: Wake of Death
Gads: 2004
Režisors: Filips Martiness
Lomās: Žans Klods van Damme (Bens Ārčers), Simons Jams (Sun-Kvans) u.c.

28. maijs, 22:05 Šausmenīte 5

Jauns laulāto pāris Dens un Džodija sāk pamanīt dīvainas parādības kopš brīža, kad atnes mājās no dzemdību nama savu jaundzimušo Īdenu. Kad Džodijas darbā un Dena karjerā karjerā pieaug problēmas un haoss, viņi saprot, ka ģimeni vajā ļauni dēmoni. Kopā ar daudziem sertificētiem speciālistiem, izmantojot neskaitāmas novērošanas kameras, viņi cenšas noskaidrot kā atbrīvoties no šīm būtnēm kamēr vēl nav par vēlu.

Oriģinālais nosaukums: Scary movie 5
Režisors: Malcolm D. Lee
Lomās: Lindsay Lohan, Charlie Sheen, Ashley Tisdale, Sarah Hyland, Terry Crews

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas