Rīgas svētkos “Viss ir iespējams”

0 komentāri
Rīgas svētkos “Viss ir iespējams”
Foto: LETA

No 15. līdz 17.augustam pašā Latvijas sirdī, galvaspilsētā Rīgā norisināsies pilsētas svētki, kas ir viens no lielākajiem gada notikumiem Rīgā. Rīgas svētku īpašās sajūtas tiks nodotas visas Latvijas skatītājiem ar koncerta uzvedumu “Viss ir iespējams”, kurā piedalīsies Latvijas džeza mākslinieki, karstasinīgie Brazīlijas un galvu reibinošie Austrālijas mākslinieki. Baudiet koncerta uzvedumu “Viss ir iespējams” 16.augustā 21:25 kanālā TV3!

Rīgas svētku noslēguma koncerta uzvedumu “Viss ir iespējams” no 11.novembra krastmalas ir maģiskas saspēles tilts starp izciliem Latvijas džeza, karstasinīgiem Brazīlijas un galvu reibinošiem Austrālijas māksliniekiem, apliecinot, ka dzīvē viss ir iespējams – tikai jāuzdrošinās. Koncerta uzvedumu “Viss ir iespējams” atklās orķestris City Jazz Big band Kārļa Vanaga vadībā un Rīgas kamerkoris Ave sol. City Jazz Big band ir pilna modernā sastāva bigbends 20 mūziķu sastāvā, kurus vieno vēlme spēlēt mākslinieciski augstvērtīgu mūziku, tādejādi radot prieku sev un klausītājiem.

Rīgas svētku koncertā īpašā viešņa būs brazīliešu dziedātāja un dziesmu tekstu autore Denise Fontoura. 2003.gadā D.Fontoura sieviešu hip-hop grupa Anastácias ieguva Hutuz mūzikas balvu Brazīlijā par labāko debijas izpildījumu ar dziesmu Mulheres Heroinas (Sievietes varones) par melno sieviešu cīņu Brazīlijas sabiedrībā. Koncerta uzvedumā uzstāsies arī brazīliešu perkusionists Tiago Loei, kurš no 16 gadu vecumā spēlē dažādās grupās, ar kurām uzstājies visā Brazīlijā. 20 gadu vecumā pievienojies populārās mūzikas grupai Batucada de Bamba, ar kuru ierakstījis tās pirmo albumu. Savukārt akrobātu trupa Strange fruit no Melburnas, Austrālijas izpildīs neparastus un elpu aizraujošus priekšnesumus, kuros apvienojas teātra, dejas un cirka elementi. Koncertā dziesmas izpildīs arī Latvijā iecienīti mūziķi kā Intars Busulis, Aija Vītoliņa, komponists, pianists un producents Kārlis Lācis un Rīgas kamerkoris Ave Sol. Koncerta uzveduma “Viss ir iespējams” izskaņā pozitīvām emocijām pilnu svētku kulmināciju atnesīs svētku uguņošana.
Izbaudiet Rīgas svētku koncerta uzvedumu “Viss ir iespējams” 16.augustā 21:25 kanālā TV3!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas