Rasels Brends spēj sarīkot pamatīgu ballīti arī tavā mājā!

0 komentāri

Piektdienas vakarā ir pamatots iemesls palikt mājās – TV3 piedāvās noskatīties režisora Nikolasa Stollera komēdiju Dabū viņu uz skatuves (Get Him to the Greek) par mūzikas ierakstu studijas darbinieku, kuram no Londonas uz Losandželosu jānogādā nevaldāms rokmūziķis, lai viņš paspētu uz savu koncertu. Rokzvaigznes lomā – spilgtais britu komiķis Rasels Brends. 

Ārons Grīns vienmēr visu izdara kā nākas. Mērķtiecīgais 23 gadus vecais vīrietis ir ieguvis savu sapņu darbu, un nu viņam ir iespēja sevi pierādīt. Viņam uzdots doties uz Londonu un aizvest uz Losandželosu roka leģendu, kuram plānots nozīmīgs koncerts. Taču Ārons pat nenojauš, cik šis uzdevums būs grūts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Režisors: Nikolass Stollers. Lomās: Džona Hils (Ārons Grīns), Rasels Brends (Oldess Snovs), Elizabete Mosa (Dafne Binksa), Roza Bairna (Džekija Kjū), Šons Kombss (Šons Kombss) u.c.

Skaties komēdiju Dabū viņu uz skatuves piektdien, 18. decembrī, plkst. 22.25 TV3!

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas