Pieminot Ojāru Grinbergu, šovakar LNT rādīs Grinberga pēdējo jubilejas koncertu

0 komentāri

Šodien, 22. aprīlī, mūžībā aizgājis pašmāju leģendārais estrādes dziedātājs Ojārs Grinbergs.

Vēl tikai nesen – 2013. gadā – Ojārs Grinbergs svinēja 70 gadu jubileju, demonstrējot apskaužamu vitalitāti un tikpat lielisku balsi kā pirms vairākiem gadu desmitiem, kad viņš pirmoreiz parādījās uz skatuves.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mākslinieks duetā ar Margaritu Vilcāni dziedājis Ulda Stabulnieka dziesmas. Grinberga izpildītās dziesmas divas reizes uzvarējuša Mikrofona dziesmu aptaujā –  Dziesma nenosalst 1969. gadā un Teic, kur zeme tā (kopā ar Noru Bumbieri, Margaritu Vilcāni un Viktoru Lapčenoku) 1971. gadā.

Ojāra Grinberga 70 gadus jubilejas koncertu Kad gadiem es pāri skatos varēs skatīties šovakar kanālā LNT, uzreiz pēc raidījuma Dzintara dziesmas, plkst. 22:10.

Koncertā piedalījušies arī citi Latvijā populāri mūziķi – Kristaps Krievkalns ar mūziķu grupu, kā arī četri spoži jaunās paaudzes solisti – Samanta Tīna, Gints Krievkalns, Juris Vizbulis un Dons.

Izsakām līdzjūtību tuviniekiem!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas