Piektdienas vakaros parūpēsimies par īpašu jautrību!

0 komentāri

TV3 augustā piedāvā joku un dīvainību video raidījuma “Iespējams tikai Krievijā” jaunajā sezonā, ar kuru garantēts sajust divtik vairāk smieklu humora cienītājiem. Ļaujieties jautrībai ar raidījuma “Iespējams tikai Krievijā” 2.sezonu no 15.augusta ik piektdienu 18:25 kanālā TV3!

Amerikāņu zinātnieki ir pierādījuši, ka smiekli ir veselīgi. Regulāri smejoties, uzlabojas asinsrite un sirdsdarbība. Trīsdesmit minūšu treniņi trīs reizes nedēļā un 15 minūtes smieklu dienā kardināli uzlabos veselību un asinsrites sistēmu. TV3 rūpējas par saviem skatītājiem un iesaka vienreiz nedēļā veselību uzlabot ar smieklu pilno video kuriozu raidījumu “Iespējams tikai Krievijā” un tā 2.sezonu.

Šajā sezonā “Iespējams tikai Krievijā” būs redzamas dažādas neparastas izklaides, piemēram, lēkšana uz galvas sniegā no garāžas jumta. Dažiem liekas, ka viņi ir Jēzus Kristus pēcteči un brauc ar riteni pa ledu, kad nevis jūra paveras uz abām pusēm, bet gan ledus. Protams, satiksme un dažādi atgadījumi uz ceļiem, arī augstā darba kultūra un inovācijas tiks plaši apskatīti TV3 raidījumā “Iespējams tikai Krievijā”. Ja šķiet, ka nav iespējams uzbūvēt māju tikai no ķieģeļiem bez cementa, tad rūgti maldāties. Raidījumam “Iespējams tikai Krievijā” ir ekskluzīvi video kadri, kur tiek pierādīts, ka ēku ir iespējams uzcelt, saliekot ķieģeļus vienu uz otra, apmetot ar apmetumu un nokrāsojot. Šādi neprātīgi stāsti pārsteigs, smīdinās un izklaidēs jau drīzumā raidījuma “Iespējams tikai Krievijā” jaunajā sezonas.
Smejieties uz nebēdu ar Iespējams tikai Krievijā no 15.augusta piektdienās 18:25 TV3!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas