Pavasara Lielajā talkā esiet kopā ar LNT!

0 komentāri

Visā Latvijā 23. aprīlī norisināsies ikgadējā tradīcija Lielā talka. Visi aicināti sarosīties un doties ar ģimeni, radiem vai draugiem sakopt apkārtējo vidi. To, kā talkotājiem būs veicies visā Latvijā, dienas garumā parādīs LNT Brokastu komanda īpašās speciālizlaidumu tiešraidēs kanālā LNT!

Ikviens Latvijas iedzīvotājs tiek aicināts sakopt apkārtējo vidi divējādi – vākt gružus un atkritumus un arī domāt par tīru vidi savās mājās, dārziņā, pagalmā vai piemājas mežā. Pašreiz visā Latvijā jau pieteiktas vairāk nekā 400 talkošanas vietas, kurās paredzēts ne vien vākt atkritumus, bet arī labiekārtot apkārtni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

LNT Brokastu vadītāja Gundega Skudriņa stāsta: ”Kad mājās ir spodra grīda, tīri logi, izmēzti putekļi, uzklāts tīrs galdauts un sarindoti ziedi vāzē, tad pēkšņi jūti vieglāk kļuvis elpot, domas sakārtojas, galva kļūst vieglāka, ķermenis atgūst spēkus un enerģiju! Tāpat arī dzīve kļūst rožaināka un skaistāka. Mūsu visu mājas ir Latvija. Un, tikai tad, kad katrs būs roku pielicis, sakopis ne vien savu piemājas teritoriju un pagalmu, bet arī kaimiņsētā, ciemā vai pilsētā piepalīdzējis sakopt, beidzot uzplauks tīrs un gaišs pavasaris! Un Latvijā mums visiem kopā kļūs vieglāk elpot, parādīsies degsme gan domās, gan darbos! Tāpēc aicinu ikvienu savās mājās būt par īstenu saimnieku vai saimnieci un rosīties uz nebēdu gan 23. aprīlī, gan citās dienās arīdzan!”

Lielās talkas norises dienā LNT Brokastu komanda dosies uz dažādām Latvijas vietām un parādīs, kā talko cilvēki, tostarp Latvijā populāras personības. Par to tiks vēstīts arī īpašos Lielās talkas speciālizlaidumos kanālā LNT plkst. 9.00 LNT Brokastu laikā, kur otrpus televīzijas ekrāniem sveicinās vadītāji Gundega Skudriņa un Māris Grigalis, kā arī plkst. 11.05 un 14.05. Dienu vēlāk, 24. aprīlī, plkst. 19.00 LNT Brokastu speciālizlaidumā talcinieki un organizatori vēstīs par paveikto!

Uz tikšanos 23. aprīlī Lielajā talkā un īpašajos LNT Brokastis speciālizlaidumos!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas