Māmiņu klubs: zīmēšana ļauj izpausties bērna radošumam

0 komentāri

No aprūpējama zīdaiņa bērns laika gaitā iemācās runāt un paust savu viedokli. Bērns apgūst pasauli, radoši izpausties un ir svarīgi, ka vecāki viņam var palīdzēt.

Māmiņu klubs raidījumā stāsta par Miu Terēzi, kas sešu gadu vecumā aizraujas ar gleznošanu. Kā atceras pati Mia, viņa glezno jau kopš trīs gadu vecuma, taču viņas mamma saka – pat agrāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Piedzimstot gandrīz visi ir radoši. Tāpēc zīmēšana ir viena no nodarbēm, kas patīk teju katram bērnam, jo ir iespēja izpaust savu radošumu. Tomēr kādam šī īpašība būs izteiktāka.

Zīmēšanas pulciņa Brīnumotiņa skolotāja Ilze Pomerance aicina vecākus pievērst uzmanību savu bērnu zīmējumiem, jo tur ir ielikta bērnu dvēsele un viņa pasaules skatījums. Ja kaut kas ir uzzīmēts greizi, tad nevajag uzskatīt, ka bērnam nav dotību, – pareizi zīmēt var iemācīties, taču svarīgi ir neizskaust vēlmi radoši izpausties.

Vairāk skaties video.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas