Lietuviešu grāvējs Redirected: Nacionālā ķeza atklās TV6 rudens sezonu

0 komentāri

Kanāla TV6 rudens sezona lieliem soļiem pietuvojusies atklāšanai. Lai drosmīgos un bezbailīgos skatītājus kārtīgi izklaidētu, jaunās sezonas sākumā, 1. oktobrī plkst. 22.00, sagatavots aizraujošs lietuviešu un britu kopdarbs – televīzijas pirmizrāde Redirected: Nacionālā ķeza, kuru atzinīgi novērtēs spriedzes, humora un izaicinājumu cienītāji.

Īsta sensācija

Redirected: Nacionālā ķeza, kas būs skatāma arī lielākajā Latvijas video portālā TVPlay ir pārsteigumiem pilna. Filmu veidojis slavenais lietuviešu režisors Emilis Velīvis (Emilis Velyvis), kurš plašu popularitāti guvis pēc tādām filmām kā Zero un Zero II. Taču pērn kinodarbs Redirected: Nacionālā ķeza bija lielākā Latvijas un Baltijas sensācija kino nozarē, kļūstot par kases grāvēju un nopelnot vairāk nekā 2 miljonus eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Piedalās slavenība Vinnijs Džonss

Redirected: Nacionālā ķeza ir vienīgā Baltijas mēroga filma, kuras titullomas atveidošanai izdevies piesaistīt pasaules mēroga kino zvaigzni – Vinniju Džonsu (Vinnie Jones). V. Džonss ir Anglijā dzimis kinoaktieris – bijušais futbolists, kurš ir pārstāvējis Velsas izlasi. Aktiera karjerā izmanto savu skarbā futbolista tēlu un ir pazīstams ar savu agresivitāti un biedējošo uzvedību. Televīzijas skatītāji aktieri būs iepriekš redzējuši tādos seriālos kā Bulta (Arrow), Elementāri Vatson! (Elementary), filmās – X-Cilvēki.Pēdējā sadursme (X-Men: Last stand) un Pūķu laikmets (Age of dragons). Tāpat viņš ir spēlējis režisora Gaja Ričija filmā Kārtis, nauda, divi stobri (Lock, Stock and Two Smoking Barrels).

Par ko ir stāsts?

Filma uzņemta labākajās Gaja Ričija (Guy Ritchie) un Emīra Kursturicas tradīcijas, tajā pamanāmi arī Tarantīno iecienītākie elementi. Rezultāts ir neiedomājami smieklīga melnā komēdija Redirected: Nacionālā ķeza, kurā ar ironiju un sarkasmu tiek parādītas galējības, kas iespējamas tikai postpadomju valstīs. Filmas sižeta pamatā ir stāsts par četriem angļiem – Džonu, Benu, Timu un Maiklu, kas Lielbritānijā aplaupa nelegālu kazino un, bēgot no britu mafijas, nonāk Lietuvā. Sākas reāla cīņa par izdzīvošanu, kas skatītājiem sagādās ne mazums jautru brīžu.

Bez V.Džona vēl filmā piedalās tādi aktieri kā Skots Viljams (Scot Williams), Gils Darnels (Gil Darnell), Olivers Džeksons (Oliver Jackson), Entonijs Stračans (Anthony Strachan), kā arī Krievijas aktieris Artūrs Smoļaņinovsтур. Смо

Izbaudiet sezonas startu ar filmu Redirected: Nacionālā ķeza 1. oktobrī plkst. 22.00 TV6 un TVPlay!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas