Labestības dienas ietvaros aicina piepildīt bērnu sapņus

0 komentāri

Maija pēdējā svētdienā norisināsies LNT, Bērnu slimnīcas fonda, Rimi un Supernetto veikalu tīklu organizētās labdarības akcijas Labestības diena kulminācija, kurā ikviens var piedalīties un palīdzēt piepildīt kāda bērna sapni. Palīdzot akcijas vēstnešiem, skatītājiem būs iespēja pavadīt lielisku vakaru, izbaudot sirsnīgu Labestības dienas koncertu, kas tiks tiešraidē pārraidīts 29. maijā plkst. 21:00 kanālos LNT un TVPlay!

Katra Labestības diena mums sniedz iespēju ticēt brīnumam un pārliecināties par labo darbu lielo nozīmi. Noziedoti daži eiro centi spēj mainīt dzīvi tik daudziem bērniem! LNT tiešraidē jau maija beigās varēs vērot īpašu Labestības dienas koncertu, kas vienlīdz aicina ikvienu palīdzēt kaut ar mazumiņu bērniem, kuriem ir kustību traucējumi. Šogad īpaši uz sabiedrības palīdzību cer Markuss, Kaspars, Monta un Katrīna – lai nodrošinātu bērniem iespēju izveseļoties, nepieciešami 80 000 eiro!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bērniem ar kustību traucējumiem ir arī sapnis spēlēties rotaļu laukumā, ja vien tas būtu pielāgots viņa vajadzībām. Lai dāvātu bērniem šo iespēju, organizatori aicina ziedot ne tikai bērnu ārstēšanai, bet arī speciālam rotaļu laukumam, kuru plānots izbūvēt Bērnu slimnīcas Gaiļezers teritorijā. Rotaļu laukums kļūtu par īstu dāvanu bērniem ar kustību traucējumiem. Ziedot portālā www.bsf.lv, Rimi un Supernetto veikalos, www.rimi.lv sadaļā Mans Rimi, kā arī zvanot pa tālruni 90006486 (maksa par 1.42 eiro).

Šogad Labestības dienas koncerts norisināsies Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā un to vadīs allaž smaidošā Kristīne Garklāva un šarmantais Kristaps Rasims. Koncertā uzstāsies mūziķi Lauris Reiniks, Kaspars Zemītis, Aivars Hermanis, Mārcis Auziņš, gospeļkoris GG Choir un citi. Koncerta laikā ikvienam būs iespēja ziedot arī pa tālruni – 90006486 (cena par zvanu 1.42 eiro) un aprunāties ar Latvijā pazīstamiem cilvēkiem. Labestības dienas zvanu centrā atradīsies Kardioloģijas centra vadītājs, medicīnas doktors un profesors Andrejs Ērglis, aktrise, psiholoģijas maģistre un piecu bērnu māmiņa Diāna Zande, Dailes teātra un seriāla UgunsGrēks aktieris Ģirts Ķesteris, radiostacijas Star FM ētera personība Jānis Romanovskis, Es mīlu tevi, Latvija! komandas kapteine Jana Duļevska, mūziķis Ozols un citi.

Palīdzēsiet piepildīt Labestības dienas bērnu sapni – kļūt veseliem!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas