Klau, dārgā, mēs nogalinām bērnus!

0 komentāri

Kanālā LNT televīzijas projekta “Dārgā, mēs nogalinām bērnus” vadītājs Dmitrijs Karpačevs turpinās palīdzēt risināt problēmas, kas radušās dažādās ģimenēs. Viens no jauno sēriju stāstiem atklās, kāpēc piecu bērnu māte vairāk par saviem mazbērniem mīl suņus, bet kāds cits parādīs, ko mamma ar vecmāmiņu ar savu mīlestību un lutināšanu nodara 14 gadus jaunam puisim. Vai stāstu varoņiem izdosies mainīt savas dzīves? Skatieties jaunajās sērijās no 29.augusta piektdienu vakaros 21:10 kanālā LNT!

Kāpēc ir īpaša saikne ar suņiem?

Pirmajā no jaunākajām “Dārgā, mēs nogalinām bērnus” (Любимая, мы убиваем детей) sērijām LNT skatītāji varēs iepazīties ar kādu piecu bērnu māti, kura par visu vairāk mīl suņus, pat par pašas mazbērniem. Jautāsiet, kāpēc tik īpašas jūtas pret suņiem? Projekta vadītājs Dmitrijs Karpačevs kopā ar saviem palīgiem centīsies atminēt sievietes noslēpumu, kuru viņa jau vairākus gadus cieši slēpj no saviem tuviniekiem. Laika gaitā atklājas, ka sieviete 16 gadu vecumā ir pārdzīvojusi vardarbību, un tobrīd vienīgā dzīvā radība, kas atradās viņai līdzās, bija suns. Tas bija suns, ar kuru viņa varēja dalīties savās bēdās. Taču tad māte nolēma dzīvnieku atdot, un līdz ar šo notikumu tika sarautas attiecības ar meitu uz visiem laikiem. Māte, lai glābtu bērnus un attiecības ar vīriešiem, dzīvnieku atdeva patversmei. Sieviete pēc šī notikuma ļoti ilgu laiku nevarēja iziet no depresijas un tikai pamazām viņai izdevās izmainīt savu attieksmi pret bērniem un vīru, sakārtot māju un organizēt kārtības ieviešanas dienu. Tikai pašā projekta noslēgumā viņa spēja pārvarēt visas grūtības un atvest uz mājām savus mīļos mājdzīvniekus.

Cīņa pret ģimenes sievietēm

Kāds cits jaunāko sēriju stāsts būs par četrpadsmit gadus vecu puisi, kurš var kaut veselu diennaktis aizvadīt, sēžot pie datora. Puisis rupji izturas pret saviem tuviniekiem, ir histērisks savā uzvedībā, taču māte turpina viņu barot teju ar karoti. Turklāt viņš arī kautrējas no savas figūras un vasarā bieži staigā biezā jakā. Puisis savā vecumā sver teju 100 kilogramus un tas viss sava slinkuma, nepareiza uztura un fizisko aktivitāšu trūkuma dēļ. Šova vadītājam D.Karpačevam nāksies krietni papūlēties, lai varētu pierunāt puisi uz nedēļu aizbraukt uz Krimu, kur kalnu Ai Petri pakājē atrodas kara nometne kadetiem. Šis brauciens ļoti izmainīja puisi, bet pēc atgriešanās mājās, vecmāmiņa atkal puisi ieveda vecajās sliedēs un visa audzināšana zaudēja jēgu. Vai puisis spēs pārvarēt sevi un atteikties no mammas un vecmammas palīdzības?

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas