Kanāls 2 jūnija sākumā sāk demonstrēs seriālu Eņģelis un šovu Mistiskās slimības

1 komentārs

No 1. jūnija darba dienās plkst. 18.00 Kanālā 2 tiks demonstrēta seriāla Eņģelis 1.-5. sezona, bet no 4. jūnija darba dienās plkst. 19.00 realitātes šovs Mistiskās slimības 1.-3. sezona.

Seriāls Eņģelis

Vampīrs Angelus, tagad pazīstams kā Eņģelis, pēc daudziem slepkavošanas gadiem ir ieguvis cilvēka dvēseli. Tomēr viņa sirdsapziņa līdz ar jauno garu nav ieguvusi grēku atlaišanu. Meklējot piedošanu un cenšoties izpirkt nodarīto, Eņģelis pārceļas uz Losandželosu, kur palīdz medīt pārdabiskus radījumus, kuri vēlas nodarīt ļaunu cilvēkiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Oriģinālais nosaukums: Angel
Gads: 1999 – 2000
Režisors: Džeimss A. Kontners, Džošs Vidons, Deivids Grīnvolts u.c.
Lomās: Deivids Borenazs, Harizma Kārpentere, Endijs Halets, Emija Ekere u.c.
Žanrs: Asa sižeta filma/Piedzīvojumu filma/Fantastika/Zinātniskā fantastika

Realitātes šovs Mistiskās slimības

Kad nejūtamies labi un saskaramies ar veselības problēmām, mēs griežamies pie ārsta pēc palīdzības. Bet ko tad, ja viņi nespēj palīdzēt? Ja analīzes, pārbaudes un testi neuzrāda nekādus rezultātus un diagnozi noteikt šķiet neiespējami? Tad palīdzēt var šovs ”Mistiskās slimības”, kurā speciālisti pēta simptomus, seko zīmēm, analizē un mēģina izskaidrot, lai noteiktu diagnozi un nepieciešamo ārstniecību. Katrs stāsts sākas ar pacienta dzīves aprakstu un simptomiem, ko viņš piedzīvo. Tad pacients apmeklē visus ārstus pēc kārtas, kamēr tiek noteikta īstā diagnoze un slimība izārstēta, bet epizodes beigās ir ieskats tajā, kā pacientam veicies pēc ārstēšanas.

Oriģinālais nosaukums: Mystery Diagnosis
Gads: 2005
Lomās: Jack Donoghue, Robin Ellsworth, Jacob Baeza u.c.
Žanrs: Realitātes šovs

1 komentārs

TOP komentāri

  • Martins Markizs
    0

    Martins Markizs

    vai enģeli ir masas haliwelas no amuleta

    14.06.2015 19:34

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas