Jauns realitātes šovs Pasaules spožākie talanti jau drīzumā TV3

0 komentāri

Daudzviet pasaulē plašu popularitāti iemantojušais šovs pulcē uz skatuves cilvēkus ar zelta talantiem. Pasaules spožāko talantu vidū būs gan sieviete, kura var ar roku uz pusēm pārlauzt ābolu, gan vīrietis, kurš zobos var noturēt cementa maisu, kā arī netrūks cilvēku – akrobātu. Izbaudiet šos un citus nepārspējamus priekšnesumus kopā ar britu aktieri Vorviku Deivisu realitātes šovā Pasaules spožākie talanti jau 21. decembrī un turpmāk no pirmdienas līdz trešdienai plkst. 20.20 kanālos TV3 un TVPlay!

Britu talantu šova (Britain”s got talent) veidotāji ir radījuši šovu Pasaules spožākie talanti (Planet”s got talent), kas tiek dēvēts par fenomenālu projektu, kas sasniedz ļoti augstus reitingus. Šovs iekarojis skatītāju simpātijas vairāk nekā 67 pasaules valstīs, tostarp Amerikā, Lielbritānijā, Albānijā un Vjetnamā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ieraugi spožus talantus!

Šovs radīts, lai skatītājiem sagādātu neaizmirstamus mirkļus. Par to parūpēsies nepārspējami cilvēki no visas pasaules, kuri nenoliedzami ir Ginesa rekordu cienīgi. Piemēram, vienā no šova raidījumiem būs ieraugāms talantīgais dalībnieks no Korejas, kurš spēs ikvienu samulsināt ar savu spēju izrīvēt Wasabi un citronu savās acīs, kā arī indonēzietis, kurš bez problēmām mazgājās verdošā zupā. Tāpat skatītājus pārsteigs cūka, kura prot spēlēt futbolu. Taču tas nav viss – sieviete uz motorollera bez ķiveres trauksies cauri 20 stikla rūtīm un vēl kāds vīrietis, spēlējot vijoli, balansēs ar divām vīna glāzēm!

Vorvika pirmā loma – Zvaigžņu karos

Aizraujošā šova vadītājs ir plašā smaida īpašnieks – britu aktieris, liliputs Vorviks Deiviss (Warvick Davis), kurš ir sacījis: “Esmu gandarīts par to, ka esmu daļa no šī lieliskā projekta. Pasaule ir pilna ar pārsteidzošiem notikumiem, no kuriem daži ir smieklīgi un iedvesmojoši, citi – dīvaini un traki, taču visi ir izklaidējoši!”

Pateicoties mazajam augumam, viņš 1973. gadā ieguva Viketa lomu Zvaigžņu karos, Vorviks aktiera karjeru uzsāka 11 gadu vecumā. Lomai zēnu pieteica vecmāmiņa, kura bija izdzirdējusi radio reklāmu. Vorviks, būdams īstens Zvaigžņu karu fans, tobrīd piedzīvoja savu lielāko sapni! Filmas uzņemšanas laikā galvenā varoņa Lūka Skaivokera atveidotājs aktieris Marks Hamils (Mark Hamill) mazo zēnu lutināja, dāvinot filmas galveno varoņu figūras.

Aktieris ir spēlējis profesoru Filiusu Zibiņu Harija Potera filmās, rūķi Nikabriku filmā Nārnijas hronika: princis Kaspiāns, bet jau drīzumā būs ieraugāms jaunākajā Zvaigžņu kari veikumā, kurā atveidos evoka Viketa lomu!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas