Jauns gads LNT brokastīm sāksies ar vairākiem jaunumiem!

0 komentāri

LNT, sveicot LNT Brokastis gada jubilejā, padomājis gan par skatītājiem, gan LNT Brokastu komandas labsajūtu un ērtībām, sarūpējot vairākus jaunumus. Viens no tiem būs vizuālas studijas un grafiskā noformējuma pārmaiņas, taču tas nav viss – komandai pievienosies arī jauns vadītājs Andris Petkēvičs. Sagaidiet LNT Brokastu jaunumus no 4.janvāra 9:00 un turpmāk ik sestdienu un svētdienu kanālos LNT un TVPlay.

Jauns gads, jaunas pārmaiņas

Ir pagājis gads kopš LNT brokastis pirmo reizi ieradās pie LNT skatītājiem! Laiks paskrējis nemanot, un jāpateicas visai LNT brokastu komandai, kura mīl savu darbu, ar degsmi piedalās raidījuma veidošanā, un to piepilda ik brīvdienas rītu ar interesantiem stāstiem, humoru un jautrībām. Jaunais gads kopā ar LNT Brokastīm tiks iesākts divtik jautrāk.! Jaunā gada 4.janvārī pirmajā LNT brokastu raidījumā tiks svinēta viena gada dzimšanas diena, un savos svētkos raidījums skatītājiem būs sagādājis ne vienu vien patīkamu pārsteigumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viens no tiem – jauns vadītājs! Raidījumu vadītājiem Gundegai Skudriņai, Binnijai Ārbergai un Mārim Grigalim pievienosies jauns kolēģis Andris Petkēvičs. Par jauno izaicinājumu A.Petkēvičs saka: ”Jau vairāk kā 12 gadus mana ikdiena ir saistīta ar kafiju. Pēdējos četrus gadus rūpējos par to, lai katram brokastu baudītājam būtu iespēja pagatavot savu rīta kafiju no svaigi grauzdētām un īpaši aromātiskām kafijas pupiņām – mans ikdienas darbs ir grauzdēt kafiju. Esmu atvērts un gana atraktīvs. Publiska uzstāšanās, vadot kafijas meistarklases vai daloties ar savu pieredzi, man vienmēr ir sagādājusi prieku, taču televīzijas raidījuma vadīšana man ir jauns izaicinājums, kas noteikti atnesīs jaunas emocijas un interesantu pieredzi. LNT Brokastis ir kā labākais draugs – viņš Tev pateiks, kāds ārā laiks, uzaicinās Tevi lieliski pavadīt brīvdienas un pastāstīs, kas noteikti ir jāredz, un, kur noteikti ir jābūt. Brīvdienu rīts ir starts lieliskai dienai, kurā katrs var darīt to, kas sagādā vislielāko prieku. LNT Brokastu veidotāju un vadītāju komanda ir lieliska – tā ir pozitīva, enerģiska. Ar lielāko prieku kļūšu par daļu no tās!”

Arī jaunajā gadā LNT brokastis ik rītu atklās, ko darīt nedēļas nogalē un kādiem kultūras vilinājumiem vislabāk ļauties. Ikreiz studijā gaidāmi viesi, būs dzirdami gan muzikāli priekšnesumi, gan vērtīgi padomi. Radījuma komanda dosies viesos pie Latvijā slavenām personībām, kā arī gaidāmas īpašas rubrikas, no kurām ikviens varēs smelties sev dažādus vērtīgus padomus.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas