Jauns dokumentālais seriāls “Dīvainās dabas kaprīzes”

0 komentāri

LNT jaunais dokumentālais seriāls “Dīvainās dabas kaprīzes” pēta virkni aizraujošus notikumus, kas ir saistīti ar laika parādībām. Aculiecinieki, kuri nokļuvuši dažādās ārkārtas situācijās, ir atklājuši varenas un pat biedējoši spēcīgas dabas parādības. Piemēram, degošu viesuļvētru, kas debesīs izskatās kā spirāle, vai zibens bumbas, kas piepeši parādās uz gājēju ietves. To visu varēs ieraudzīt jaunajā dokumentālajā seriālā “Dīvainās dabas kaprīzes” no 9.oktobra ceturtdienu vakaros 22:15 kanālā LNT!

Gandrīz ik katrs reiz ir piedzīvojis neparastus dabas apstākļus – lielus krusas graudus, spēcīgu vēju, nebeidzamas lietusgāzes, kad šķiet, ka visas debesis vienlaikus atvērušās. Taču daba var sagādāt krietni vien lielākus pārsteigumus. Gaidāmais dokumentālais seriāls “Dīvainās dabas kaprīzes” (Strangest weather on earth) stāsta par pašām dīvainākajām dabas kaprīzēm, kādas vien pasaule pieredzējusi. Aculiecinieku video visā plašumā parādīs dabas spēku – uguns tornado, kalni, kas maina izmērus, ledus un smilšu vētras un okeāna putas, kas pārņem pilsētu. Jaunais dokumentālais seriāls ne tikai piedāvās kadrus, kas fiksējuši dīvainās parādības, bet arī skaidros to cēloņus

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas