Jaunajā TV projektā daudz lielisko vīriešu; producenti meklē liktenīgās sievietes!

4 komentāri

Pagājušajās sezonās LNT un TV3 skatītāji zilajos ekrānos varēja vērot dažādus šovus, kuros tika mēģināts savest kopā tos, kam ikdienā varbūt tik ļoti neveicas ar otrās pusītes meklējumiem, – Gandrīz ideāls randiņš, Saimnieks meklē sievu, Precamies?… Nu laiks sociālam eksperimentam, kurā ar zinātnes formulu tiks mēģināts radīt ideālo pāri.

Jaunā šova producente Sandija Miezīte novērojusi ļoti interesantu faktu: “Parasti uz atlasēm piesakās ļoti daudz meiteņu, bet šoreiz situācija izveidojusies pavisam interesanta un pretēja – mūsu redzeslokā nonācis liels skaits skaistu, gudru vīriešu, kuriem ir labs darbs, augstākā izglītība un skaidrs skats uz dzīvi, bet pietrūkst tikai viena – sievietes blakus.”

Tieši tādēļ viņa aicina visas neprecētās jaunkundzes vecumā no 25 līdz 35 gadiem pieteikties uz vēl nebijušo TV projektu, kurā viņa sola izveidot trīs perfektus pārus. Lai to izdarītu, talkā tiks aicināti: sociālantropologs, seksoloģe, psihoterapeits un mācītājs, kurš ikdienā praktizē arī kā psihoterapeits. Viņi pētīs atlases dalībnieku ikdienas paradumus – ēdienkarti, dzīvesveidu, intereses, hobijus – un to, ko šie cilvēki meklē un vēlas no attiecībām, lai vēlāk izskaitļotu vislabāko dzīves partneri.

Tāpēc aicinām visas Latvijas sievietes vecumā no 25 līdz 35 gadiem, kuras nav līdz šim vēl spējušas atrast izredzēto,  līdz 21. oktobrim pieteikties unikālā sociālā eksperimentā.

Iepazīšanās anketu meklē šeit!

4 komentāri

TOP komentāri

 • SSS
  0

  SSS

  Piekrītu jau pateiktajam :) Arī piekristu bez publicitātes :)
  Bet par cik es tomēr uzskatu,ka savu liktenīgo cilvēku dzīvē neizvēlās pēc kautkādiem ārējiem un citiem parametriem,ari ne pēc dzīvesstila,bet gan satiekot un sajūtot iekšējo pasauli cilvēkam.Un šo neviens speciālists nespēs nekādā veidā pareizi piemeklēt,un savest kopā.Tur tikai liktenis var piestrādāt pie tā :) Pats fakts,ka partnertis tiek izvēlētēs pēc paramatriem kautkādiem noteiktiem, jau ir pašos pamatos nepareizs…Īstais tiek atrasts tikai un vienīgi ar sirdi,ne ar prātu,ne pēc parametriem.

  22.10.2014 19:32

 • Es
  0

  Es

  Piekrītu Elofijai.
  Ja nebūtu publiska izrādīšana, tad pieteiktos!

  16.10.2014 16:03

 • BB
  0

  BB

  Pilnīgi piekrītu. Es arī labprāt vēlētos ko tādu pamēģināt, bet lai pēc tam tev aiz muguras sacukstetos un radītu ar pirkstu- "rekur, tā ir tā sieviete no šova!". Paldies, nevēlos lieku publicitāti.

  16.10.2014 15:56

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas