Jānis Romanovskis apsmejas “līdz grīdai”

0 komentāri

“Man vajadzēs pūderi,” nespēdams valdīt smieklus, teic TV3 erudīcijas spēles Risks vadītājs Jānis Romanovskis, atklājot, ka reizēm spēles laukumā iet ļoti jautri.

Vai smiekli palīdz sasniegt arī pārliecinošus rezultātus? Par to pārliecinies erudīcijas spēlē Risks no pirmdienas līdz ceturtdienai 17.55 kanālos TV3 un TVPlay!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Erudīcijas spēle Risks pasaulē jau vairāk nekā 30 gadus zināma ar nosaukumu Joepardy, un tā iemantojusi plašu popularitāti. Risks no ierastajām prāta spēlēm atšķiras ar to, ka tās ietvaros netiek uzdoti jautājumi. Spēles laikā tiek dotas norādes, uz kurām atbilde jautājuma formā jānoformulē pašam spēlētājam. Šī spēle patiesi izaicina gan dalībnieku, gan skatītāju prātus un mudina domāt atšķirīgi.

TV3 spēli Risks veido divas daļas – Izaicinājuma un Dubultriska, un katrā no tām piedalās trīs dalībnieki. Abu daļu uzvarētāji raidījuma beigās tiekas spēles Finālā. Spēles uzvarētājs jeb čempions finālā saņem to naudas summu, ko ir sakrājis spēles laikā, un tiesības piedalīties nākamajā spēlē. Tiesa, tur viņa sākuma bilance atkal sākas no nulles.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas