Jānis Romanovskis apsmejas “līdz grīdai”

0 komentāri

“Man vajadzēs pūderi,” nespēdams valdīt smieklus, teic TV3 erudīcijas spēles Risks vadītājs Jānis Romanovskis, atklājot, ka reizēm spēles laukumā iet ļoti jautri.

Vai smiekli palīdz sasniegt arī pārliecinošus rezultātus? Par to pārliecinies erudīcijas spēlē Risks no pirmdienas līdz ceturtdienai 17.55 kanālos TV3 un TVPlay!

Erudīcijas spēle Risks pasaulē jau vairāk nekā 30 gadus zināma ar nosaukumu Joepardy, un tā iemantojusi plašu popularitāti. Risks no ierastajām prāta spēlēm atšķiras ar to, ka tās ietvaros netiek uzdoti jautājumi. Spēles laikā tiek dotas norādes, uz kurām atbilde jautājuma formā jānoformulē pašam spēlētājam. Šī spēle patiesi izaicina gan dalībnieku, gan skatītāju prātus un mudina domāt atšķirīgi.

TV3 spēli Risks veido divas daļas – Izaicinājuma un Dubultriska, un katrā no tām piedalās trīs dalībnieki. Abu daļu uzvarētāji raidījuma beigās tiekas spēles Finālā. Spēles uzvarētājs jeb čempions finālā saņem to naudas summu, ko ir sakrājis spēles laikā, un tiesības piedalīties nākamajā spēlē. Tiesa, tur viņa sākuma bilance atkal sākas no nulles.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas