Iespējams tikai Krievijā jaunajā sezonā arī kuriozi no Latvijas

8 komentāri

Drīzumā kanālā TV6 ieradīsies raidījums Iespējams tikai Krievijā, lai skatītājiem sniegtu daudz jautru, muļķīgu, neveiklu, interesantu un, pats galvenais, smieklīgu video kuriozu no Krievijas plašajām ārēm. Un ne tikai – šosezon arī no Latvijas! Smiekli, smiekli un vēl smiekli garantēti visiem humora cienītājiem! Izbaudiet jaunus un vēl neredzētus video raidījumā Iespējams tikai Krievijā no 8. oktobra ceturtdienu vakaros plkst. 21:00 kanālā TV6!

Kurš smieklīgākais?!

”Iespējams tikai Krievijā jaunajā sezonā vairums pigoru būs no kaimiņzemes Krievijas, jo viņu izdomu ir grūti pārspēt citu zemju iedzīvotājiem – šeit ir mūžīgais pasaules rekords video kuriozu ražošanā un prātam neaptveramu ideju ģenerēšanā. Un būt uzreiz aiz viņiem – tā jau principā ir uzvara! Līdz ar to šīs sezonas jaunums – mūsu pašu Latvijā radīti video kuriozi, jo ir taču skaidrs, ka arī Latvijā dzīvo jautri cilvēki. Tāpēc katrā raidījumā būs rubrika – Iespējams arī Latvijā, kurai ikviens var iesūtīt paša filmētos video kuriozus. Labākie katru nedēļu tiks pārraidīti raidījumā,” atklāj TV6 raidījuma Iespējams tikai Krievijā vadītājs Ēriks Palkavnieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ikviens tiek aicināts pārskatīt savas video arhīvu šūplādes un labāko veikumu sūtīt uz e-pastu: videokuriozi@tv6.lv. Tiks gaidīti visi video, kas ir šī raidījuma cienīgi – radu, draugu, kaimiņu izjokošana, bērnu nopietnās, taču vienlaikus arī smieklīgās darbības, un, protams, nevar par zemu novērtēt arī jokus, ko izstrādā mūsu četrkājainie draugi.

Par Iespējams tikai Krievijā

Raidījuma Iespējams tikai Krievijā tapšanā piedalās kaimiņzemes Krievijas pārstāvji, kuri ir pamanījušies ar saviem telefoniem, fotoaparātiem un video kamerām piefiksēt dažādus savu tautiešu izgājienus. Tādi ir iespējami tikai Krievijā, kur cilvēki ir gatavi dalīties ar iegūto materiālu ar citiem skatītājiem. Tieši šīs atšķirības un unikalitātes dēļ TV6 raidījums ir ieguvis nosaukumu Iespējams tikai Krievijā, jo nekur citur tādus kadrus un situācijas nav iespējams noķert.

Izbaudiet Iespējams tikai Krievijā jaunākos video no 8. oktobra ceturtdienās plkst. 21:00 TV6!

8 komentāri

TOP komentāri

  • Ēriks
    +3

    Ēriks

    Kā iesūtīt video?

    15.11.2015 20:14

  • Juška jakkka
    0

    Juška jakkka

    Huiña

    01.12.2016 20:51

  • Kristina
    0

    Kristina

    Ka var aizsūtīt video???

    13.10.2016 21:35

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas