Februārī Latvijas skatītāji visvairāk skatījušies kanālu TV3

0 komentāri

Šā gada februārī skatītākais TV kanāls bija TV3, kura vērošanai veltīti 11,9% no kopējā TV skatīšanās laika. Otrajā vietā – kanāls LTV1 ar 10,0% lielu skatīšanās daļu. Savukārt trešajā vietā ierindojies PBK, kura skatīšanās laika daļa bija 9,0%.

Kanālam LNT veltīti 8,8%, NTV Mir Latvija – 6,9%, RTR Planeta Baltija – 6,3% un kanālam TV5 veltīti 4,9% no kopējā TV skatīšanās laika. Kanālu 3+ un REN Baltija katra skatīšanās laika daļa bija 3,7%. Kanāla LTV7 skatīšanās laika daļa bija 3,4%, kanāla TV6 – 2,9%, Kanāla 2 – 1,3%, bet National Geographic Channel – 0,7%. Kanāliem CTC Baltija, FOX un RīgaTV 24 katram veltīti pa 0,6% no kopējā TV skatīšanās laika februārī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kanālam Re:TV veltīti 0,5%, bet kanāliem Fox Life un 1BM katram pa 0,3% no visa TV skatīšanās laika. Kanāla Kidzone TV skatīšanās laika daļa bija 0,2%, kanāla Sony Entertainment TV – 0,1%, bet visu pārējo kanālu – 19,2%. Savukārt video vērošanai veltīti 4,1% no kopējā TV skatīšanās laika februārī.

2015. gada februārī viens TV skatītājs pie TV ekrāna pavadījis vidēji 5 stundas un 35 minūtes dienā, kas bija par 13 minūtēm mazāk nekā janvārī.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas