Eštons Kačers, gatavojoties Stīva Džobsa lomai, nonācis slimnīcā

0 komentāri

Gatavojoties kinolentes Džobss (Jobs, 2013) filmēšanai, aktieris Eštons Kačers ievēroja Apple dibinātāja Stīva Džobsa īstenoto ”tikai augļi” diētu. Kačeram šāds solis radīja neprognozējamas sekas – viņš divas dienas pirms filmēšanas bija nonācis slimnīcā.

Aktieris atzina, ka diētu, kas satur tikai augļus un izslēdz jebkādus dzīvnieku pasaules produktus, viņš uzsācis, gatavojoties lomai filmā par Stīvu Džobsu. Aktierim sāpes bijušas tik neizturamas, ka diētas rezultātā Kačers nonāca slimnīcā ar aizkuņģa problēmām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Stīvs Džobss nomira no aizkuņģa dziedzera vēža 2011. gada 5.oktobrī.

Šodien, 10. janvārī, plkst. 21:00 LNT tiks demonstrēta filma Džobss par vienu no ietekmīgākajiem radošajiem prātiem pasaulē – multimiljardieri, korporācijas Apple ideoloģisko tēvu Stīvenu Džobsu!

Foto

Filma ir perfekta ilustrācija, kur nonāk talantīgs, taču ļoti egoistisks un nežēlīgs cilvēks. Šo personību atveidot uzticēts aktierim Eštonam Kačeram, kurš sniedz jaunu ieskatu uz izšķirošajiem un personiskākajiem mirkļiem uzņēmēja karjerā. Filma aptver laikposmu no 1971. līdz 2001. gadam – tas ir laiks, kad topošais datorģēnijs un biznesa haizivs Stīvens Pols Džobss mācījās augstskolā, lietoja psihotropās vielas, aizrāvās ar Austrumu garīgajām praksēm, izdzina no mājām savas neatzītās meitas māti, sāka sadarbību ar Atari, nodibināja zīmolu Apple, radīja pirmos personālos makintošus, tika padzīts no Apple direktora krēsla. Tāpat viņš nemitīgi pa telefonu lamājās ar savu sīvāko konkurentu Bilu Geitsu un ar triumfu atgriezās Apple saimnieka lomā, lai glābtu paša radīto biznesa impēriju un pasaulei uzdāvinātu Ipod, Iphone un Ipad. Šis ir stāsts par vīru, kurš nolēma mainīt pasauli un to arī paveica.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas