“Dzintara dziesmas” tiek pie jauna vadītāja – Juris Hiršs

0 komentāri
“Dzintara dziesmas” tiek pie jauna vadītāja – Juris Hiršs
LNT Publicitātes foto

LNT skatītājus rudens sezonā iemīļotā muzikālā raidījuma “Dzintara dziesmas” studijā sveiks jauns vadītājs – aktieris Juris Hiršs. Viņš pievienojies komandai, kļūstot par raidījuma partneri līdzšinējām “Dzintara dziesmas” vadītājām Lienei Šomasei, Velgai Vītolai-Amantovai un Ivetai Baumanei. Satieciet jauno raidījuma “Dzintara dziesmas” vadītāju jau šajā sestdienā, 4.oktobrī 20:35 kanālos LNT un TVPlay!

LNT iemīļotās mūzikas raidījums “Dzintara dziesmas” vairāk nekā viena gada pastāvēšanas laikā kļuvis par vienīgo un daudzpusīgāko mūzikas raidījumu, kurā ikviens skatītājs var sastapt iemīļotos mūziķus, kā arī piedalīties dziesmu aptaujā, balsojot par skanīgākajām dziesmām. Oktobris raidījuma komandai un tā skatītājiem iesāksies ar īpašu “Dzintara dziesmas” raidījumu un jaunu vadītāju. Jau 4.oktobra vakarā jaunā ampluā kā raidījuma vadītājs sevi pieteiks muzicējošais aktieris Juris Hiršs. J.Hiršs atklāj vairāk: ”Tas noteikti man ir jauns izaicinājums, nenoliedzami arī darbs, un man patīk būt starp mūziķiem un mūzikā, jo esmu pats mācījies mūziku. Gan māksla, gan mūzika iedarbojas uz cilvēku vislabākajā nozīmē. Un tas ir tieši tas, kas man patīk”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šo rudens sezonu “Dzintara dziesmas” uzsāks gan ar pārmaiņām, gan arī, protams, turpinās iesākto – aicinās viesos populāras grupas un mūziķus. Pirmo krāsaino rudens raidījumu J.Hiršs vadīs kopā ar Lieni Šomasi. Šo raidījumu 4.oktobra vakarā ieskandinās grupa Lauku muzikanti, kuri prezentēs un ļaus noklausīties jauno dziesmu. Normunds Ķietis sarīkos mazas festivāla “Oktoberfest” svinības un parādīs, cik viegli nākas uz sitiena sakomponēt dziesmu. Savukārt vienīgā grupas dāma – Inita Āboliņa, tiks iztaujāta par pielūdzējiem. Kā grupa dzied arī vācu šlāgerus, varēs ieraudzīt “Dzintara dziesmās” šai īpašā vakarā.

Savukārt nedēļu vēlāk, 11.oktobrī, raidījuma studijā valdīs patiesa un neviltota Latgales un tautas mūzikas mīlestība. Viesos būs ieradusies slavenās Uškānu ģimenes pārstāvji, kuri, kā izrādās, jau muzicē 20 gadus arī kā Laimas muzikanti. Raidījumā varēs uzzināt ģimenes stāstus, kā no folkloras kopas viņi pārtapuši par īstiem folklora karaļiem. Tāpat grupa pastāstīs par saviem koncertiem dažādās pasaules valstīs un atklās popularitātes noslēpumu. Šajā rudenī raidījums “Dzintara dziesmas” kļūs vēl muzikālāks un ciemos gaidāmi daudzi jauni mūziķi. Oktobrī LNT skatītāji muzikālā raidījuma ietvaros tiksies ar grupu “Labvēlīgais tips”, Brāļu Auzānu Slaveno Jersikas orķestri un grupu “Jumprava”.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas