Bultas varoņi jaunajā sezonā gatavi uzvarai karā

0 komentāri

Pirmās sezonas noslēgumā kanāla TV3 iecienītā seriāla Bultas varoņi cīņā zaudēja labāko draugu Tomiju! Tā bija smaga un grūta cīņa, ar kuras sekām Oliveram nav viegli samierināties… Un tomēr Olivers, sabiedroto cīņu biedru pierunāts, ir apņēmies uzvarēt karā! Nepalaidiet garām – spriedzes seriāla Bulta jauno, otro sezonu jau no 8. februāra pirmdienās plkst. 22:00 kanālā TV3!

Ar jauniem spēkiem turpina cīņu!

Pavadījis piecus gadus uz vientuļas salas, pirms gada Olivers Kīns atgriezās savā dzimtajā pilsētā Stārlingsitijā. Šajos piecos prombūtnes gados Olivers bija pilnībā izmainījies – no bezrūpīga un bezatbildīga uzdzīvotāja, viņš bija kļuvis par īstu taisnības cīnītāju, kurš aizstāvēja ģimeni un vērsās pret pilsētā valdošo korupciju, ņemot likumu savās rokās. Pēc neveiksmes, kad dzīvību zaudēja Olivera labākais draugs Tomijs, Olivers jutās vainīgs un vēlējās pamest iesākto darbu. Taču nu viņš ir spiests atgriezties, lai glābtu ģimeni un ģimenes uzņēmumu. Kopā ar sabiedrotajiem viņš atkal cīnīsies, lai glābtu pilsētu, kura grimst arvien dziļāk nelikumību purvā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt 2. sezonas pirmajā sērijā Olivers atgriezīsies salā, lai vienatnē pārdzīvotu zaudēto cīņu un labākā drauga Tomija nāvi. Olivera sabiedrotie cīņu biedri Felisitija ar Diglu viņu pierunās atgriezties, pastāstot par Izabellas Roševas radītajiem draudiem. Patvaļīgu taisnības cīnītāju banda uzbruks Oliveram un nolaupīs Tiju! Arī Rojs centīsies aizsargāt pilsētu, taču iekulsies nelaimē, no kuras viņu izglābs kāda blondīne.

Video

Par seriālu un aktieriem

Seriālu Bulta radījuši rakstnieki un producenti Gregs Berlanti (Greg Berlanti), Marks Gugenheims (Marc Guggenheim) un Endrū Kreisbergs (Andrew Kreisberg). Bultā aktieris Stīvens Amells ( Stephen Amell) atveido varoni Oliveru. Olivers, aizstāvot pilsētas godu, demonstrē augsta līmeņa cīņas prasmi. Olivera tēls, aktierim bijis fiziski izaicinošs – viņš smagi trenējās, jo vēlējās visus trikus izpildīt pats. Fiziski treniņi arvien vairāk kļuva par Stīvena dzīvesstilu, un šobrīd viņš ir perfektā formā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas