Baudiet Ziemassvētku garšas un sajūtas kopā ar Bez Tabu!

0 komentāri

Ļoti raksturīgas Ziemassvētku laika lietas ir izgreznota eglīte, dāvanas un gardi svētku kārumi. Bez Tabu izvēlējies iepazīt labāk un izpētīt dziļāk svētku mielastus, kā arī parūpēties, lai svētku laikā ikvienā mājā un ģimenē tiktu ienestas pēc iespējas dažādākas un interesantākas Ziemassvētku garšas un smaržas. Skatieties Bez Tabu un siera Filadelfija stāstu sēriju Ziemassvētku garša no 15. decembra darba dienās 19.30 kanālos TV3 un TVPlay!

Iespējams, kādam šķiet, ka Ziemassvētki garšo un smaržo kā piparkūkas, citam – kā speķa rauši, un vēl kādam šie svētki uzvēdī šķovētu kāpostu aromātu. Katrā ģimenē Ziemassvētku sajūtas tiek ienestas ar īpašo, tikai šai ģimenei raksturīgo smaržu un garšu. Piemēram, Bez Tabu vadītājs Egons Reiters svētkus nespēj iedomāties bez šiem kārumiem: ”Mani Ziemassvētki smaržo pēc tikko ceptām piparkūkām un mandarīniem, taču tie ir svētki ne tikai garšas un smaržas kārpiņām, tie ir kopā būšanas svētki!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

TV3 raidījums Bez Tabu pirmssvētku laikā viesosies pie Latvijā zināmām un cienītām personībām, izzinot viņu Ziemassvētku ēdienu receptes un atklājot to īpašās garšas noslēpumu. Stāstu sēriju Ziemassvētku garša atklās mūzikas un kulinārijas pasaules pārzinātājs diriģents Jānis Ozols, kura sirdslieta ir ēst gatavošana. J. Ozols pagatavos vienkāršus un garšīgus ēdienus un nesteidzīgi aprunāsies par dzīves baudām, tostarp arī ēšanu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas