Sviniet CSI Pasaules dienu kopā ar TV3!

2 komentāri

Par godu seriāla CSI 15 gadiem televīzijā 5.martā visā pasaulē tiek rīkota CSI Pasaules diena (World CSI Day). Visās valstīs, kurās tiek rādīts seriāls CSI, vienā laikā varēs vērot īpašu sēriju, kuras ietvaros tiek atklāts jauns seriāls CSI Cyber, un šī būs vienreizēja iespēja, kurai nebūs atkārtojumu. Latvijā šī īpašā epizode būs skatāma 5.martā 2:00 naktī kanālos TV3 un TVPlay!

CSI aizvadītie 15 gadi televīzijā tiks atzīmēti īpaši ar CSI: Lasvegasa 14. sezonas 21. Sēriju un īpašu jaunumu. Šajā sērijā CSI komanda saskarsies ar kazino īpašnieka sievas slepkavību, kas būs saistīta ar kibernoziegumiem, tādēļ būs nepieciešams lūgt Federālā Izmeklēšanas biroja (FIB) kibernoziegumu nodaļas palīdzību. Jautāsiet, ar ko gan šī sērija un noziegums atšķiras no citiem?! Ar to, ka visi CSI cienītāji vienlaikus iepazīsies ar jaunā seriāla CSI: Cyber komandas vadītāju un kiberpsiholoģi Averiju Raijenu (Avery Ryan), kuras lomu atveidos atrise Patrīcija Ārkete (Patricia Arquette). Viņa nupat ieguvusi Zelta Globusu balvu par filmu Puikas gadi (BoyHood). Aktrise spēlē vienu no galvenajām lomām arī seriālā Medijs (Medium), un ir redzama vairākās labās filmās un seriālos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jaunā seriāla CSI Cyber atklāšana CSI Lasvegasa sērijas ietvaros paredzēta 4. martā 19.00 pēc ASV laika, kas nozīmē, ka Latvijā CSI fani šo epizodi ekskluzīvi varēs vērot 5. martā 2.00 naktī oficiālajā Latvijas CSI kanālā TV3, kā arī video portālā TVPlay! Esiet uz viena viļņa ar visu pasauli!

2 komentāri

TOP komentāri

 • cilveeks
  0

  cilveeks

  Ir iespējams noskatīties šo sēriju? Nebija iespēja skatīties kad rādīja pa tv. :(

  11.03.2015 04:11

 • Arta
  0

  Arta

  Šo pēc tam būs iespējams redzēt tv3play? Vienkārši man nav iespējas skatīties :(

  05.03.2015 19:00

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas