Apbalvosim drosmīgākos glābējus!

0 komentāri

Jau 15. maijā norisināsies LNT organizētā Glābēju diena, tajā jau otro reizi ceremonijā Gods kalpot Latvijai tiks godināti cilvēki, kuri izšķirošā brīdī rīkojušies atbildīgi un dāvājuši citiem iespēju dzīvot. Skatieties svinīgo apbalvošanas ceremoniju Gods kalpot Latvijai 15. maijā plkst. 21.00 kanālos LNT un TVPlay!

Šogad apbalvošanas ceremonija norisināsies koncertzālē Rīga. Tās laikā ikvienam skatītājam būs iespēja iepazīt glābējus, kuri tiks godināti par drosmi, iejūtību un pašaizliedzīgu darbu. Šo cilvēku ikdiena ir glābt cilvēkus, būt vienmēr īstajā vietā un laikā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Gods kalpot Latvijai apbalvošanas ceremoniju vadīs Gundars Āboliņš un uzstāsies Latvijas mūziķi – grupa Carnival Youth, Jānis Stībelis, Evita Zālīte, Goran Gora, vokālā grupa Framest, grupa Keksi, Marta Ritova, grupa DaGamba, Juris Jope un Rīgas Zelta koris Jāņa Ķirša vadībā.

Ceremonijas laikā gaidāmi dažādi aizkustinoši un iedvesmojoši stāsti – gan par cīņu ar uguni Rīgas cirkā, glābjot cilvēkus un dzīvniekus, gan pazudušu cilvēku meklēšana ar robežsardzes helikoptera un suņa palīdzību, kā arī cīņa ar smagu noziegumu apkarošanu un cīņa par cilvēku dzīvībām…

Viena no balvām būs īpaša, jo tās nominācija nosaka, ka cilvēkam nav obligāti jābūt profesionālam glābējam, lai veiktu varoņdarbus. Tāda ir sieviete vārdā Aija Sladzevska, kura nenobijās, nestāvēja malā un pateicoties viņai – cilvēki palika dzīvi…

Šogad mākslinieces Ievas Strazdiņas veidotā balva, Glābēju dienas simbols, tiks pasniegta 11 atbildīga darba veicējiem, tostarp ir glābšanas dienesta komanda, neatliekamās medicīniskās palīdzības darbinieki, policisti un citi, kas ikdienā rūpējas par mūsu drošību.
Skatieties ceremoniju Gods kalpot Latvijai 15. maijā plkst. 21.00 LNT un TVPlay.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas