Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

TV jaunumi

FOTO: LNT ”Brokastis” svin trīs gadu jubileju

FOTO: LNT ''Brokastis'' svin trīs gadu jubileju

Raidījums LNT ”Brokastis” šodien, 4. janvārī, atzīmē savu trešo dzimšanas dienu. Arī šajā gadā raidījuma radošā komanda brīvdienu rītos atklās, ko darīt nedēļas nogalē un kādiem kultūras vilinājumiem vislabāk ļauties.

“Simpsonu” jaunajā sezonā Homērs un Mārdža šķiras

"Simpsonu" jaunajā sezonā Homērs un Mārdža šķiras 1

TV6 skatītājiem gads sākas ar jaunām iemīļoto raidījumu un seriālu sezonām. Īpaši gaidīti jaunumi skatītājus priecēs no 9. janvāra – kulta animācijas seriāla “Simpsoni” (The Simpsons) jaunā sezona, kas pasauli satricināja ar skumju vēsti par Homēra un Mārdžas šķiršanos.

Pavadi veco gadu kā supervaronis kopā ar TV6!

Pavadi veco gadu kā supervaronis kopā ar TV6!

TV6 piedāvā saviem skatītājiem pavadīt veco gadu, noskatoties supervaroņu filmas – ikonisko “X cilvēku” pirmo triloģiju, kā arī filmu “Hronikas veidotāji” par to, kā būtu, ja arī tu kādu dienu iegūtu īpašas spējas, un filmu “Jaunie Supervaroņi” par to, kad tev gribas būt supervaronim, bet nekādu spēju nav.

Mode, filmas un koncerti – tas viss Vecgadā Kanālā 2

Mode, filmas un koncerti – tas viss Vecgadā Kanālā 2 1

Tas notiek tikai vienreiz gadā – Jaungada sagaidīšana, un šis laiks Kanālā 2 solās būt brīnumu piepildīts! Vecgada dienā, 31. decembrī, dienas garumā baudiet visu par un ap modi dokumentālā raidījumā “Gads modes pasaulē 2016”, kā arī atpūtieties, skatoties lieliskas filmas, no kurām viena būs slavenā “Jaungada nakts”. Kanāla 2 skatītāji varēs baudīt arī grupu “Labvēlīgais tips” un “Jumprava”koncertus. Savukārt 1. janvārī ikviens aicināts sekot līdzi finālam “Mis pasaule” 2016, kurā piedalīsies arī latviete Linda Kinca.

Pasaulslavenā komēdija “Lielā sprādziena teorija” jau janvārī lutinās kanāla TV6 skatītājus

Pasaulslavenā komēdija "Lielā sprādziena teorija" jau janvārī lutinās kanāla TV6 skatītājus 4

No 10. janvāra darba dienu vakaros 19.00 TV6 skatītājiem būs iespēja redzēt, droši var apgalvot, vienu no visu laiku populārākajiem un labākajiem komēdijseriāliem “Lielā sprādziena teorija” (Big Bang Theory), kas ticis pie prestižajām “Zelta globusa” un “Emmy” balvām, kopumā saņemot 61 apbalvojumu un 210 nominācijas dažādos konkursos un festivālos. Seriāls baudījis miljoniem skatītāju mīlestību jau 10 sezonas.

9 Ziemassvētku filmas, kas svētku sajūtu ļaus noķert pat Grinčam

9 Ziemassvētku filmas, kas svētku sajūtu ļaus noķert pat Grinčam 1

Lai Ziemassvētku sajūtu uzburtu ikvienā sirsniņā, lielisks palīgs ir kino. Portāls Skaties.lv piedāvā svētku brīnumu piedzīvot kopā ar deviņu filmu varoņiem, no 24. decembra Ziemassvētku filmas aicinot noskatīties portāla TVPlay īpašajā filmu sadaļā.

TV6 Ziemassvētkos aicina doties ceļojumos apkārt pasaulei un fantāzijas plašumos

TV6 Ziemassvētkos aicina doties ceļojumos apkārt pasaulei un fantāzijas plašumos

Šajos Ziemassvētkos kopā ar ”Gāzi grīdā” komandu skatītājiem būs iespēja doties piedzīvojumos uz visdažādākajām vietām pasaulē. Savukārt Ziemassvētku vakara filmas ”Voltera Mitija slepenā dzīve” un ”Es – sākums” aizvedīs neticamos fantāzijas lidojumos un ļaus ielūkoties cilvēka prāta dzīlēs.

Karstasinīgs turku seriāls par Gonulas dzīves līkločiem drīzumā LNT

Karstasinīgs turku seriāls par Gonulas dzīves līkločiem drīzumā LNT 1

Kanālā LNT gaidāmais turku seriāls nosaukts tāpat kā galvenā varone – Gonula, kuras vārds nozīmē emocijas, kas nāk no sirds: dvēsele, kaisle un mīlestība. Tā pa īstam Gonula nekad nav sajutusi mīlestību, jo ir uzaugusi bērnunamā, bet viņas vienīgā ģimene ir vīrietis ar baisu pagātni – Tekins.

“Eņģeļi pār Latviju” nolaidīsies 18. decembrī!

"Eņģeļi pār Latviju" nolaidīsies 18. decembrī! 1

Kopš novembra norisinās labdarības akcija “Eņģeļi pār Latviju”, kas noslēgsies ar īpašu Ziemassvētku labdarības koncertu jau 18. decembrī plkst. 21.00 kanālā LNT! Skatītājus priecēs skaistas dziesmas svētku noskaņās un īpašas Paula Bankovska pasakas par cerību un mīlestību. Noticiet labestībai un brīnumam, jo tikai kopā iespējams palīdzēt saziedot naudu smagi slimu bērnu ārstēšanai!

Drosmīga drostaliņa! Jaunā TV zvaigzne Signe sūta faniem draisku sveicienu no Somijas

Drosmīga drostaliņa! Jaunā TV zvaigzne Signe sūta faniem draisku sveicienu no Somijas

Šodien tika paziņotas visas 12 laimīgās uzvarētājas, kuras sevi veiksmīgi pierādīja TV6 mēneša meiteņu atlasē. Viņas vērtēja lieliska žūrija, kuras uzdevums nebija viegls – 50 skaistas, jautras un interesantas meitenes cīnījās ar visiem spēkiem. Skaties.lv zvanīja meitenēm, lai paziņotu priecīgos jaunumus, un vismaz dažu dāmu reakciija apstiprina – viņas nudien ir pelnījušas būt starp labākajām!

Heidija Klūma žilbinās slavenā dizaineru šovā Kanālā 2

Heidija Klūma žilbinās slavenā dizaineru šovā Kanālā 2

Šovā Projekts Runway piedalās jaunie dizaineri, kuru galvenais uzdevums ir radīt ko unikālu ierobežotā laikā! Kā no katrupeļu maisa uzšūt vakarkleitu? Kā radīt satriecošu tērpu konkurences un laika trūkuma apstākļos? Jābūt labākam par labākajiem, lai iekarotu vietu dizaineru elitē! Izbaudiet aizraujošo un dinamisko Projekta Runway jauno, 7. sezonu ar supermodeli Heidiju Klūmu no 26. novembra sestdienās plkst. 20.00 Kanālā 2!

TV6 valsts svētkos būs kopā ar īstiem drosminiekiem

TV6 valsts svētkos būs kopā ar īstiem drosminiekiem

Kanāla TV6 skatītāji 18. novembrī tiek aicināti uz tikšanos ar īstiem drosminiekiem– izaicinājumi, piedzīvojumi un daudz smieklu garantēti raidījumos visas dienas garumā. Kā vakara saldēdienu TV6 piedāvās doties piedzīvojumos kopā ar leģendāro Hēraklu un uzreiz pēc tam arī ar oskaroto Gladiatoru.

Iemīļotais komēdijseriāls Kā es satiku jūsu māti šovakar startē Kanālā 2

Iemīļotais komēdijseriāls Kā es satiku jūsu māti šovakar startē Kanālā 2

Iespējams, daudzi no jums zina leģendāro amerikāņu situāciju komēdiju Kā es satiku jūsu māti, bet varbūt kādam tas būs pārsteidzošs atklājums. Seriāla galvenie varoņi ir pieci labākie draugi, kuru starpā valdošais humors ir gluži kā labs deserts, ko baudīt nesteidzoties. Spilgti tēlu raksturi, komiskas situācijas un aizraujoši sižetu pagriezieni – tas viss jaunajā amerikāņu situāciju komēdijā Kā es satiku jūsu māti, sākot ar 8. novembri no otrdienas līdz piektdienai plkst. 21.00 Kanālā 2!