No ārpuses tās ir tikai pamestas mājas, bet – kas patiesībā tajās slēpjas

1 komentārs

Autors Rensoms Rigss noveli ‘Mis Peregrīnes nams brīnumbērniem (Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children) sarakstīja, iedvesmu smeļoties no pamestām mājām, kas atrodas Eiropā. Šo māju stāstus viņš apraksta savā grāmatā. Kad autors iegāja vecajās, pamestajās mājās, viņš atklāja kaut ko negaidītu.

Dažas no šīm ēkām ir tukšas gadu desmitiem, un neviens nepievērš tām uzmanību. Ja māju nepārklāja bieza putekļu kārta, tad sajūtas bija tādas, ka tur aizvien vēl kāds dzīvo. Pāris namos var redzēt pamestus ģimenes albumus, piekariņus, talismanus un daudzas citas lietas.

Šīs apskates mērķis bija parādīt, ka tās nav parastas pamestas mājas, bet gan vizuālie vēstures materiāli par cilvēku dzīvēm.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Silvija Ločmele (Buklovska)
    +2

    Silvija Ločmele (Buklovska)

    Mis Peregrīnes nams brīnumbērniem - lieliska grāmata visiem, kuriem patīk noslēpumi un vecas, pamestas mājas rosina fantāziju. Ir vērts lasīt.

    18.03.2015 16:56

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas