Viņi pārsteidza visus – deju ansambļa Daiļrade uzstāšanās šovā Dejo ar zvaigzni!

0 komentāri

Jau šo svētdien Lietuvas pilsētā Kauņā sāksies pasaulē vēl nebijis TV šovs ar nosaukumu Kadagys, kurā par galveno balvu cīnīsies dažādi tautu deju kolektīvi, kuru vidu būs arī mūsu deju ansamblis Daiļrade. Šis kolektīvs ir ilggadējs Vispārējo latviešu Dziesmu un deju svētku dalībnieks un ir piedalījies arī tādos šovos kā Dejo ar zvaigzni. Apskatīsimies, kā viņiem tur veicās!

Kolektīvs šoreiz nebija dalībnieku statusā, bet gan piedalījās kā viesmākslinieki un uzstājās ar savu priekšnesumu pirms kādas no sērijām, un tā pārsteidza daudzus, jo ierasts bija, ka katru no svētdienas šoviem atklāj paši – esošie vai izbalsotie – dejotāji. Toreiz tie bija viņi, un izdarīja to lieliski! Priekšnesuma nosaukums, kas turpmāk redzams video un fotogrāfijās, ir Aiz Daugavas varas dārzs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jāpiebilst, ka arī Lietuvas šovā no viņiem sagaidāmi lieli pārsteigumi, kurus izpildīt palīdzēs populārais mūziķis Lauris Reiniks, muzikālā apvienība Raxtu raxti, kā arī grupa Elektrofolk.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas