“Valstī viss ir kārtībā” piektdien viesojās Solvitas Āboltiņas šoferis

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Piektdien humora šovā “Valstī viss ir kārtībā”, kā vienmēr, viesojās ļoti kolorīti personāži. Ņemot vērā skandālu, kas saistīts ar Solvitas Āboltiņas pārgalvīgo braucienu pagajušajā nedēļā uz svinīgo pasākumu Saloču robežkontroles punktā, viens no studijas viesiem bija arī Saeimas priekšsēdētājas šoferis Kārlis jeb valsts pirmā stūre.

Kā zināms, spriežot pēc kāda aculiecinieka video, Solvitas Āboltiņas ar pavadošu svītu uz šosejas sasniegusi pat 150 kilometru stundā lielu ātrumu, kas ir rupjš satiksmes noteikumu pārkāpums. Tāpēc humora šovs “Valstī viss ir kārtībā” nolēma izprašņāt, iespējams, galveno vaininieku visā šajā stāstā – viņas šoferi jeb valsts pirmo stūri Kārli.

Kā atzīst pats šoferis, nofilmētais ātrums bijis tajā brīdī, kad viņš “metis zemē”. Kārlis arī apstiprināja, ka Saeimas priekšsēdētāja no tiesas ceļā iemigusi, jo viņš viņu, manevrējot starp automašīnām, “ieaijājis” miedziņā.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas