Valstī viss ir kārtībā komanda Jaunajā gadā visiem novēl tādu veiksmi kā Solvitai Āboltiņai

2 komentāri

Kamēr citi jau pošas tālākai svinēšanai, jo tomēr priekšā vēl vairāk kā divas pilnas brīvdienas, vēl kāds laiski slāj pa māju, nekur nemaz negrasīdamies iet. Tiem piedāvājam apskatīt humora šova Valstī viss ir kārtībā Vecgada vakara raidījuma labākos brīžus.

Viņi 31. decembra vakarā noskaidroja gada labāko sadarbību, saderīgāko pāri, drošāko mandātu Saeimā, spilgtāko citātu autorus un daudz ko citu. Šoreiz apskatīsim, kurš ieguvis Gada mandātu, kas, protams, ir neviens cits jeb neviena cita kā Solvita Āboltiņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Humora šova Valstī viss ir kārtībā komanda – Jānis Skutelis, Baiba Sipeniece-Gavare, Valters Krauze un tā vadītājs Zuarguss -, ņemot vērā Solvitas Āboltiņas izgājienus uzreiz pēc Saeimas velēšanām, visiem skatītājiem 2015. gadā novēlēja tādu veiksmi kā viņai, kā arī lai katram būtu pa savam (peļu) Junkuram.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Ina
  0

  Ina

  Bēdīgi. Raivis ir no -padsmitgadiem uzticami, pašaizliedzīgi savu dzīvi pakārtojis Tēvzemes aizstāvībai, nacionālo vērtību saglabāšanai. Un, kad sakarā ar bērniņa nākšanu pasaulē, pirmoreiz ir paņēmis kādas pārs' desmit dienas, izrādās, ka nu viņš ir gandrīz vai lielākais nelietis valstī. Bieži tāda nepelnīta apriešana izraisa neizpratni. Vienīgais, varbūt par naudasmaisiem trūkst drosmes /stāsta, ka arī par klusēšanu kādam kādreiz algu maksājot/.

  05.01.2015 14:59

 • Bumbieris
  0

  Bumbieris

  Cūkas laimi

  04.01.2015 19:32

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas