Vai atceries šo šovu? 88 tūkstoši balsu finālā un uzvara Rēzeknes korim – Koru kari!

0 komentāri

Šonedēļ portāls Skaties.lv aizsācis jaunu tradīciju līdz pat janvārim publicēt atgādinājumus par to, kas sastrādāts šajā un citos gados, lai pagremdētos atmiņās par lieliskiem brīžiem TV ekrāna priekšā vai pat auditorijā kādā no tiešraidēm vai filmēšanas laikā. Šoreiz piedāvājam bilžu atskatu uz kanāla TV3 šovu, kas noslēdzās 2013. gadā 28. aprīlī, Koru karu trešo sezonu.

Šova vadītāja loma togad (un arī iepriekšējās sezonas) tika uzticēta nevienam citam kā Laurim Reinikam, kurš šo uzdevumu izpildīja godam. Pēc tam, kad finālā neiekļuva neviens no Rīgas koriem, kā arī Dobeles Ceriņu krāsas koris, tajā par uzvaru cīnījās vairs tikai divi ansambļi – Cēsu Kamīnsarkanais koris un Rēzeknes Zaļo pakalnu koris, kas arī izcīnīja uzvaru, finālā sasniedzot vēl neredzētu balsu skaitu – 88 tūkstošus balsu. Beigu beigās ne tikai uzvara un 10 tūkstošu eiro liels laimests, bet arī vieta dalībai Pasaules koru olimpiādē, kas pēc gada norisinājās Rīgā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nelielu atskatu uz šovu piedāvājam zemāk atrodamajā galerijā!

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas