Vai arī tu virtuvē tā izrunājies?

0 komentāri

Jau 14. februārī un turpmāk ik svētdienas rītu plkst. 9.25 kanālā TV3 visi aicināti izbaudīt Gatavo 3 jauno – ceturto – sezonu. Ieskaties šova virtuvē jau tagad!

Jau ziņojām, ka ceturtajā sezonā šova Gatavo 3 piedzīvojis būtiskas izmaiņas. Šova “veterānēm” Lindai Vilmansonei un Annai Pannai piepulcējusies jaunā dalībniece Baiba Prindule, kuras pārziņā būs galdu dekorēšana. Arī šova koncepts atšķirsies no līdzšinējā – šosezon meitenes gatavos nevis viena otrai, bet viesiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šova Gatavo 3 meitenes gatavos un dekorēs gan ģimeniskas, sirsnīgas un latviskas pusdienas ģimenes lokā, gan romantiskas vakariņas kāzu jubilejā, kā arī vēlās brokastis čalojošai un smejošai dāmu kompānijai. Katrus svētkus mēģinot padarīt īpašus, personīgus un īpaši pielāgotus kā ēdienu izvēlē, tā tematikā un galda klājumā. Pirmie viesi īpašajā Valentīna dienā svinēs septīto kāzu gadadienu – vara kāzas! Kādus pārsteigumus piedzīvos svētku viesi? Vai četrotne būs pārsteigta par viņiem sagādātajiem svētkiem? Skatieties Gatavo 3 jau 14. februārī!

Foto

Video: kuriozi Gatavo 3 virtuvē

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas