Ulvis izraugās Zanei kleitu

0 komentāri

Šova Precos ar svešinieku! iepriekšējās sērijās Ulvis visai kritiskus vārdus veltījis gan savas sievas Zanes ēdienkartei, gan apģērbu izvēlei. Nu viņam ir iespēja Zani ietērpt kleitā, ko pats izraudzīsies.

Ulvja skatījums par to, kā viņa sievai vajadzētu ģērbties, būtiski atšķiras. Viņš novērojis, ka Zane dod priekšroku tumšāku krāsu apģērbam, kamēr pašam sievu gribētos redzēt spilgtākas, dzīvīgākas krāsas tērpos.
Pirmā no kleitām, ko Ulvis sniedz Zanei pielaikot, ir ”salātīga”. ”Kā reizi, salāti tuva tēma,” kleitas izvēli paskaidro Ulvis.

Sievietei tikpat svarīga, cik kleita, ir arī kurpes, tādēļ Ulvis dodas augstpapēžu kurpju meklējumos, pirms tam noskaidrojot Zanes pēdas izmēru. ”39? Liela kāja tika mazai meitenei,” kārtējo vīra kritikas devu saņem Zane.

”Viņam patīk teikt savu viedokli, bet viņš pasaka nevis skarbi – viņš to sauc par godīgumu – , bet tas ir nevis godīgums, bet atklātība tiešā veidā, ka tas ir nedaudz egoistiski, no sava skatupunkta visu vērtē. Un viņš nepadomā, ko jūt, ko domā tas cilvēks tajā brīdī, kad viņš to un kāpēc pasaka,” pārdomās par vīra skarbajiem izteikumiem dalās Zane.

Veikalā tiek pielaikotas vēl divas kleitas, līdz atrasta īstā. ”Cik es sapratu, nav īsti viņas gaumē, bet viņa paļāvās, un es domāju, ka būs ļoti skaisti pasākumi ar to kleitu,” saka Ulvis. Taču Zane neslēpj, ka kleita viņai patīk.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas